Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Od dziś rozmowy z fiskusem są nagrywane

  zapobieganie problemom powstałym w wyniku mylnej interpretacji odpowiedzi przez klienta lub utraty jej aktualności w związku ze zmianami w prawie. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl urząd skarbowy, informacj

 • Pozwolenie wodnoprawne a prawa właścicieli sąsiednich działek - opinia prawna

  właściciela działki, gdyż rurociąg leży na jego terenie? Czy na działce o powierzchni 3700 m2, gdzie rurociąg o średnicy fi 0,8m jest na gruncie i fizycznie zajmuje 80 m2, będę mógł (...)

 • Niebezpieczne kryptowaluty

  ww. odpowiedzi na interpelację, na gruncie przepisów prawa podatkowego, w szczególności VAT oraz podatków dochodowych, w chwili obecnej nie są prowadzone żadne prace (...)

 • Porada prawna na temat odpowiedzi kip na pytania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odpowiedzi kip na pytania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozliczenia podatkowe transakcji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego

  o partnerstwie, otrzymany przez partnera prywatnego i przeznaczony na cele określone w umowie o partnerstwie publiczno-prywatnym. Zwolnieniu nie podlegają środki stanowiące zwrot wydatków

 • ABC Jednolitego Pliku Kontrolnego

  added tax Odpowiedzi MF na pytania dot. JPK cz. 3 Odpowiedzi MF na pytania dot. JPK cz. 2 Odpowiedzi na pytania dot. JPK cz. 1 bieżące komunikaty (...)

 • Zeznanie nieprawdy przed sądem.

  może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo lub przestępstwo (...)

 • Jakie prawa i obowiązki ma świadek w postępowaniu karnym?

  karne, stawiennictwo, zwrot kosztów, prawo odmowy składania zeznań, odpowiedzi na pytania, małoletni, dane osobowe, przesłuchanie

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  . M. Kasprzaka 18/20, 01-211 WARSZAWA   Osobiście można składać jedynie skargę na funkcjonowanie Urzędu. Aby wnieść skargę na Operatora lub rozpocząć postępowanie mediacyjne - (...)

 • Odmowa odpowiedzi na pytanie w trybie art. 183 kpk

  narzeczona skorzysta z artykułu: Art. 183. KPK §. 1: Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą (...)

 • Dowód z przesłuchania świadków

  wnioskująca znów może zadawać pytania uzupełniające, a w następnej kolejności może to robić strona druga. Świadek odpowiadając na pytania zwraca się nie do stron, lecz do Sądu, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Aplikacja kuratorska

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Rozwód

  Witam Podjęłam decyzje o rozwodzie z moim mężem, który przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym, ja natomiast jestem bezrobotna, czy mogę w (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane