Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto może pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie?

  , na podstawie programu kształcenia, jako wykształcenie odpowiednie lub pokrewne dla danej specjalności. W przypadku stwierdzenia braków w dokumentach dołączonych do wniosków izba

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  ; prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżącej pracy uczestników kształcenia.  Konsultantem może być osoba posiadająca wykształcenie wyższe odpowiednie do prowadzonego kształcenia, umiejętność (...)

 • Dokumentacja przetwarzania danych osobowych według RODO

  ust. 6 RODO, zgodnie z którym administrator lub podmiot przetwarzający dokumentują ocenę oraz odpowiednie 11 zabezpieczenia, o których mowa w art. 49 ust. 1 akapit drugi, w rejestrze

 • Porada prawna na temat odpowiednie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odpowiednie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawa i obowiązki rodziców zastępczych

  ochrony przed wszelkimi formami przemocy. Rodzina zastępcza zapewnia dziecku warunki rozwoju i wychowania odpowiednie do jego stanu zdrowia i poziomu rozwoju, a w szczególności: odpowiednie (...)

 • Ochrona przeciwpożarowa budynków, innych obiektów budowlanych i terenów

  zakończeniu pracy;  zapewnić wykonywanie prac wyłącznie przez osoby do tego upoważnione, posiadające odpowiednie kwalifikacje;  zaznajomić osoby wykonujące prace z zagrożeniami pożarowymi

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  wyposaża się w odpowiednie zabezpieczenia techniczno-ochronne, 2) cele mieszkalne są częściej kontrolowane niż te, w których osadza się tymczasowo aresztowanego, wobec którego nie podjęto (...)

 • Zabawki muszą być bezpieczne

  , które są odpowiednie na jego etapie rozwoju. Producenci często wskazują na opakowaniu zalecany wiek, w jakim dzieci powinny się nimi bawić. czy zabawki nie mają małych części. Najmłodsze (...)

 • Organizacja stanowisk pracy

  odpowiednie zabezpieczenia należy do obowiązków pracodawcy. Niedopuszczalne jest wyposażanie stanowisk pracy w maszyny i inne urządzenia techniczne, które nie spełniają wymagań dotyczących (...)

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  ) potwierdzające utratę lub uzyskanie dochodu w przypadku zmian sytuacji dochodowej. Gdy wniosek będzie wysyłany elektronicznie, będzie można dołączyć do niego odpowiednie dokumenty. Ubiegając (...)

 • Zmiana przepisów przeciwpożarowych w Senacie

  Kodeksu pracy zapisu pozwalającego na to, aby pracodawcy, którzy przeszli odpowiednie szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, mogli wykonywać osobiście czynności dotyczące ochrony

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane