Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • W jakich sytuacjach i komu w postępowaniu cywilnym przysługuje zażalenie?

  ;świadka od przymusowego sprowadzenia,  zawieszenie postępowania i odmowa podjęcia zawieszonego postępowania;   odmowa uzasadnienia orzeczenia oraz jego doręczenia;   sprostowanie (...)

 • Zaskarżalność postanowień sądu

  niższemu albo podjęcie postępowania w innym trybie; 2) odmowa zwolnienia od kosztów sądowych lub cofnięcie takiego zwolnienia oraz odmowa ustanowienia adwokata lub radcy prawnego lub ich odwołanie; (...)

 • Odrzucenie zarzutów od nakazu od zapłaty

  postępowanie w sprawie, a ponadto na postanowienia sądu pierwszej instancji i zarządzenia przewodniczącego, których przedmiotem jest: 1)  zwrot pozwu, odmowa odrzucenia pozwu, przekazanie

 • Porada prawna na temat odmowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odmowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • V - Kodeks postępowania cywilnego - Środki zaskarżenia

  sprowadzenia,  6) zawieszenie postępowania i odmowa podjęcia zawieszonego postępowania;   7) odmowa uzasadnienia orzeczenia oraz jego doręczenia;   8) 

 • Odmowa wyjazdu na delegację

  Afryki. Czy pracownik może odmówić wyjazdu w delegację? Co do zasady odmowa wyjazdu na delegację może być potraktowana jako odmowa wykonania polecenia służbowego. Takie polecenie wyjazdu (...)

 • Postępowanie w sprawach praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów

  , wszczęcie postępowania następuje w drodze postanowienia, a odmowa jego wszczęcia – w zależności od przyczyny – w drodze decyzji lub postanowienia, w postępowaniu może być zawarta (...)

 • Odmowa podpisania umowy o zakazie konkurencji

  naganne zachowanie pracownika). umowa o pracę, zakaz konkurencji, odmowa, rozwiązanie, wypowiedzenie, zwolnienie

 • Jak przenieść numer przy zmianie operatora?

  odmowie realizacji zlecenia preselekcji wraz z podaniem uzasadnienia.  Odmowa realizacji zlecenia preselekcji może być udzielona abonentowi wyłącznie w przypadku:  braku możliwości technicznych

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 1 - 106)

  uczelni niepublicznej, wpis albo odmowa wpisu uczelni niepublicznej lub związku uczelni niepublicznych do rejestru, zarządzenie wpisu w rejestrze, zawieszenie działalności albo nakaz likwidacji uczelni

 • Kiedy nie dostaniesz rozwodu?

  decyzję swobodnie i z rozwagą. odmowa zgody jest sprzeczna z zasadami współżycia społecznego. Odmowa taka ma miejsce głównie wtedy, gdy z moralnego punktu widzenia zasługuje na (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PRESCO wezwanie do zapłaty, pomocy!! Po 9 latach

  Witam. Proszę o pomoc!! Od firmy PRESCO dostałem pismo do zapłaty. "Powód Presco Investments S.a.r.l. na podstawie umowy cesji wierzytelności z dnia (...)

 • karencja w PZU, a smierc rodzica. PROSZE O POMOC

  Witam porzebuje porady i opini na temat mojej sytuacji, moze ktos zna podobny przypadek i bedzie w stanie mi pomoc... Moja sytuacja wyglada nastepujaco. (...)

 • Szef sprawdza czy jesteś na L4!!

  Witam,Mam taką małą informacją dla osób które L4 traktują jako przedłużenie urlopu wypoczynkowego na rzecz dłuższych ferii. Kontrolę tego (...)

 • CO MOGĘ JESZCZE ZROBIĆ

  Mam kredyt w DB ponieważ w chwili obecnej straciłem płynność finansową zwróciłem się do banku z pytaniem ,czy jest możliwośc obniżenia wysokości (...)

 • Raklamacja w biurze podróży

  Witam, o to moj problem: W maju byłem na wycieczce na Krecie. Nie jestem jednak zadowolony z zakwaterowania, wręcz czuję się oszukany. Otóż w katalogu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane