Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sposób załatwienia reklamacji

  reklamacji. Jeśli w zgłoszeniu reklamacji nie wskazał Pan sposobu jej załatwienia, sprzedawca może powoływać się na nadmierność kosztów dostarczenia nowego towaru, a w razie sporu (...)

 • Działania rzeczników praw konsumenta. Podsumowanie

  gwarancji. Wśród problemów zgłaszanych przez konsumentów znalazły się m.in. odmowa przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego, przedstawianie konsumentom własnego sposobu załatwienia reklamacji, (...)

 • Turystyka po Europie

  ;wnież podlegają reklamacji. Jeśli w umowie jest klauzula wykluczająca możliwość reklamacji, to nie należy się na nią godzić. Trzeba negocjować z organizatorem wykreślenie jej z umowy (...)

 • Porada prawna na temat odmowa reklamacji wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odmowa reklamacji wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  . Starosta powiadamia właściwego naczelnika urzędu skarbowego lub właściwego naczelnika urzędu celnego o zawarciu umowy, o której mowa w § 2, przesyłając jednocześnie jej kopię.§ 3b. Wyrażenie lub (...)

 • Zasady realizacji uprawnień z rękojmi

  opisanych powyżej, potwierdzonych podpisem klienta. Bo przecież to my udzielamy gwarancji nie firma AMD z siedzibą w Dreżnie (co innego gdyby AMD dawał kartę gwarancyjną własną) s odmowa ma mieć (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  z przepisów niniejszego działu. § 3. Minister właściwy do spraw finansów publicznych określi, w drodze rozporządzenia, wzór imiennego upoważnienia do przeprowadzenia kontroli podatkowej

 • Najczęstsze problemy konsumentów

  . Skargi konsumentów dotyczyły zwykle reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową lub na podstawie gwarancji. Wśród problemów zgłaszanych przez konsumentów znalazły się m.in. odmowa (...)

 • Sądy gospodarcze mają przyspieszyć

  zaniechanie tych czynności przyczyniła się do zbędnego wytoczenia sprawy lub wadliwego określenia jej zakresu. W razie niezłożenia odpisu wezwania do dobrowolnego spełnienia żądania lub reklamacji (...)

 • Przyspieszenie sądów gospodarczych

  spełnienia żądania lub reklamacji wraz z dowodem doręczenia albo wysłania go pozwanemu przesyłką poleconą, stosuje się poniższe zasady. Postanowiono bowiem też, że  jeśli pismo wszczynające

 • USTAWA z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  : 1) wzór oferty, o której mowa w Art. 11 ust. 2 i Art. 12 ust. 1, 2) ramowy wzór umowy, o której mowa w Art. 16 ust. 1, 3) wzór sprawozdania, o którym mowa w Art. 18 ust. 1 - uwzględniając (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • reklamacja obuwia odmowa

  Witam czy mogłabym prosić także o wzór pisma odwołania się od reklamacji niezasadnej to mój meill. jolantawawrzyniak@tlen.pl z góry dziękuję.

 • odmowa reklamacji

  Witam mam taki problem złożyłem reklamacje na buty ale została ona odrzucona nie zgadzam się z opinia rzeczoznawcy co mogę zrobić?Z góry dziękuję (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane