Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sejm zdecyduje o granicach wolności prasy

  nowelizacji Ustawy prawo prasowe i innych ustaw jest wpisany do porządku dziennego 48 posiedzenia Sejmu zaplanowanego na 26-28 sierpnia 2009 Druk sejmowy nr 845 prawo prasowe, ochrona dóbr (...)

 • Poszanowanie dóbr osobistych pracownika

  . Prosimy także o zapoznanie się z treścią artykułu Ochrona dóbr osobistych poszanowanie praw pracownika, godność pracownika, naruszenie sfery prywatności

 • Dochodzenie odszkodowania za krzywdy moralne

  postępowania cywilnego. ochrona dóbr osobistych, były pracownik, powództwo cywilne, sprawa z zakresu prawa pracy

 • Porada prawna na temat ochrona dóbr

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ochrona dóbr, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ochrona dóbr osobistych - prawo cywilne czy karne?

  dóbr osobistych ochrona dóbr osobistych, zniesławienie, znieważenie, dobra osobiste, jak chronić dobra osobiste, naruszenie dóbr osobistych

 • Ochrona dóbr osobistych - pozew

  pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. ochrona, dóbr, osobistych, pozew

 • Opublikowanie zdjęcia prywatnego domu

  została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych. ochrona dóbr osobistych, dobra osobiste, naruszenie dóbr osobistych, krzywda, zadośćuczynienie, (...)

 • Wokanda a ochrona danych osobowych

  , ochrona dóbr osobistych

 • Nieruchomość zabytkowa

  nieruchomości zabytkowej są wymienione w ustawie o ochronie dóbr kultury (Dz.U. 1999.98.1150). zabytki, nieruchomość zabytkowa, ochrona zabytków, dobra kultury, ochrona dóbr kultury

 • Ochrona dóbr osobistych

  poszukiwanej listem gończym nie będzie stanowiło naruszenia jej dóbr osobistych). sytuacje, gdy ochrona przez osobę swoich dóbr osobistych byłaby sprzeczna z zasadami współżycia (...)

 • Ochrona dóbr osobistych w mediach

  ze zmianami). dobra osobiste, zniewaga, pomówienie, ochrona dóbr osobistych, jak można chronić dobra osobiste, jak chronić dobre imię, dobra osobiste, naruszenie dóbr osobistych

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zniewaga 216kk?

  Jestem studentem zaocznym i ostatnio próbuje sobie dorobić(ze względu na problemy ze znalezieniem innej pracy) chodzac po domach i pytając ludzi czy (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej (...)

 • Ochrona sklepowa

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze (...)

 • Ochrona danych osobowych z naruszeniem dóbr osobistych

  Jak się ma Ochrona Danych Osobowych w ramach dóbr osobistych. Chodzi dokładnie o podawanie nazwiska z rozróżnieniem osoby w zastosowaniu do wystawiania (...)

 • Ustawa o ochronie danych osobowych

  Czy jeżeli Spółdzielnia poprzez Panią zatrudnioną w charakterze sprzątaczki przekazuje informację łatwo dostępną - czytaj nie w kopercie , całkowicie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane