Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zaliczenie okresów składkowych obcokrajowca

  , obcokrajowiec, ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenia społeczne, prawo do emerytury

 • Obowiązek meldunkowy cudzoziemców

  ); ustawa z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach (Dz U. z 2016 r. poz. 1990, z późn. zm.). obowiązek meldunkowy, meldunek, zamieszkanie, obcokrajowiec cudzoziemiec

 • Zasiłek dla bezrobotnych dla cudzoziemca

  rodzin obywateli polskich. Jeżeli zatem cudzoziemiec spełnia warunki przewidziane przez tą ustawę, może otrzymywać zasiłki oraz inne świadczenia. zasiłek, cudzoziemiec, obcokrajowiec, zatrudnienie, (...)

 • Porada prawna na temat obcokrajowiec

  Nie szukaj dłużej informacji na temat obcokrajowiec, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pokrycie kosztów pobytu obcokrajowca

  , wynagrodzenie, zwrot kosztów, obcokrajowiec, cudzoziemiec

 • Wynagrodzenie prezesa zarządu w sp. z o.o.

  ustawy o PIT (nie ma obowiązku składania miesięcznych deklaracji). Obcokrajowiec musi natomiast złożyć do 30 kwietnia następującego roku w urzędzie skarbowym właściwym dla swojego miejsca zamieszkania

 • Utworzenie spółki z partnerem zagranicznym

  prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium państwa, w którym mieszka obcokrajowiec. Zaświadczenie takie można uzyskać w polskim przedstawicielstwie dyplomatycznym w kraju zamieszkania obcokrajowca

 • Obcokrajowiec w spółce cywilnej

  . Jeżeli takim zezwoleniem się nie legitymuje, prowadzenie działalności i gospodarczej uzależnione jest od kraju pochodzenia. obcokrajowiec, spółka cywilna, wspólnik spółki cywilnej, działalność (...)

 • Nabycie nieruchomości przez cudzoziemca

  postanowienie o przysądzeniu własności jest także tytułem egzekucyjnym do wprowadzenia nabywcy w posiadanie nieruchomości. licytacja, nabycie nieruchomości, obcokrajowiec, tłumaczenie

 • Działalność gospodarcza obcokrajowca

  , a także przystępować do takich spółek oraz obejmować bądź nabywać ich udziały i akcje. działalność, gospodarcza, cudzoziemiec, obcokrajowiec, przedsiębiorca

 • Ubezpieczenie obcokrajowca z UE w ZUS

  państwa. obcokrajowiec, UE, unia europejska, składki, zgłoszenie, zus, ubezpieczenia

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • potrzebny tłumacz?

  Czy w przypadku toczącego się postępowania podatkowego, w którym bierze udział obcokrajowiec, będzie potrzebny tłumacz? Czy jeżeli obcokrajowiec (...)

 • obcokrajowiec grozi

  Witam, Problem który chciałbym opisać ma swoją historię i jest dość nietypowy. Jakiś czas temu razem z dziewczyną oraz jej koleżanką przebywaliśmy (...)

 • obcokrajowiec i dziecko

  mam duzy problem mieszkalam z bulgarem 7 lat ale nie mamy slubu ale zato mamy dziecko ktore nosi jego nazwisko i niedawno wyzucil mnie zdomu z dzieckiem (...)

 • Obcokrajowiec a prawa do dziecka

  Witam Mam mały problem i nie wiem jak go ugryźć. Może opiszę swoją sytuację. Jakiś czas temu poznałem Ukrainkę mieszkającą w Polsce. Jest (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane