Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  złożony wniosek. Program Aktywizacja i Integracja Realizacja Programu Aktywizacja i Integracja została unormowana m.in. w art. 62a ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji (...)

 • Zmiany w promocji zatrudnienia i nowa ulga podatkowa

  ;ustawę o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy do przepisów ustaw: z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, z dnia 20 (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców w 2018 r.

  pobytowy, z którym wiąże się uprawnienie do wykonywania pracy. I. Zezwolenie na pracę sezonową Od 1 stycznia 2018 r. znowelizowana ustawa o promocji zatrudnienia i (...)

 • Porada prawna na temat o promocji zatrudnienia i instytucjach

  Nie szukaj dłużej informacji na temat o promocji zatrudnienia i instytucjach, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Praca za granicą

  ) za granicą, przekazać tej osobie na piśmie informacje o kosztach, opłatach i innych należnościach (w tym określonych w art. 85 ust. 2 pkt 7 ustawy o promocji zatrudnienia (...)

 • Zmiany w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

  promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.Podstawa prawna:Ustawa z dnia 19 grudnia 2008 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach (...)

 • Co nowego w rejestracji oświadczeń dla cudzoziemców?

  r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wprowadza dodatkowe regulacje przewidujące rozbudowę obecnego systemu dopuszczania cudzoziemców (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach

  warunków i procedury wydawania zezwoleń na pobyt i pracę sezonową dla cudzoziemców. W związku z powyższym, ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji (...)

 • Zmiany istotne dla niepełnosprawnych

  niepozostające w zatrudnieniu mogą dodatkowo – poza uprawnieniami wynikającymi z przepisów o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy – korzystać z niektórych (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców od 2018 r.

  wprowadzonymi ustawą z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. (...)

 • Nowości w świadczeniach dla bezrobotnych

  Czego dotyczy nowe rozporządzenie? W celu wykonania przepisów ostatniej nowelizacji do ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, Minister Gospodarki i (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Staz absolwencki a Unia???

  Witam skonczylam studia i ze jestem zarejestrowana w Urzedzie Pracy uzyskalam status absolwenta na jutro bylam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna w sprawie (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Uprawnienia osób niepełnosprawnych w pracy

  Witam. Jestem osobą niepełnosprawną. Aktualnie studiuję, chciałabym zatem w przyszłości pracować w zawodzie. Prosiłabym więc o informacje dotyczące (...)

 • Świadectwa pracy za granicą

  Proszę o pomoc:) Pracowałam za granicą 1,5 roku. Wiem że na podstawie art. 1 pkt 48, art. 18 ustawy z 28 lipca 2005 r. o zmianie ustawy o promocji (...)

 • zasiłek dla bezrobotnych wzrośnie od czerwca

  Witam Państwa! Zasiłki od czerwca rosną, bo zgodnie z art. 72 ust. 6 ustawy z 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane