Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  : - posiada pełną zdolność do czynności prawnych - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe - posiada (...)

 • Kto może przybyć do Polski w ramach repatriacji?

  ;uznanie za repatrianta obejmującego osobę małoletnią, w przypadku gdy drugie z jej rodziców nie ubiega się o uznanie za repatrianta, dołącza się: złożone przed konsulem (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  . U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904, z późn. zm.) stwierdzonego prawomocnym wyrokiem sądowym,  b) stwierdzonego prawomocnym orzeczeniem komisji dyscyplinarnej:   - przywłaszczenia

 • Porada prawna na temat oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zostać pracownikiem ochrony?

  pracownika ochrony oraz zaświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne.  Odbiór licencji Za wydanie licencji pobiera się opłatę, wynoszącą 50% opłaty skarbowej (...)

 • Kodeks wyborczy

  zaufania.informacje o jednostceakty wykonawcze z Dz.U. i M.P.Art. 31. O dopisaniu lub wpisaniu do spisu wyborców osób, o których mowa w art. 28, art. 29 § 1 i art. (...)

 • Kto może świadczyć usługi detektywistyczne?

  , nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; nie została zwolniona dyscyplinarnie z Policji, Straży Granicznej, Agencji (...)

 • Kodeks pracy

  wynagrodzenie za czas pozostawania bez pracy, nie więcej jednak niż za 2 miesiące, a gdy okres wypowiedzenia wynosił 3 miesiące - nie więcej niż za 1 miesiąc. Jeżeli umowę o (...)

 • Obowiązek rozwiązania umowy o pracę z pracownikiem samorządowym skazanym prawomocnie za przestępstwo umyślne

  rozpoczęli pracę. Urzędnicy zatrudnieni przed wejściem w życie ustawy o zmianie ustawy o pracownikach samorządowych, skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne, (...)

 • Którzy przestępcy nie zostaną posłami?

  osób skazanych prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne, które jest ścigane z oskarżenia publicznego. Kolejnym warunkiem jest wymierzona kara. O mandat parlamentarzysty (...)

 • Ustawa o doświadczeniach na zwierzętach

  chemicznych, o ochronie roślin, o produktach biobójczych i przepisów o organizmach genetycznie zmodyfikowanych- wpisane do wykazu, o którym mowa w art. 22 pkt 1.2. Doświadczenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane