Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  : - posiada pełną zdolność do czynności prawnych - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo (...)

 • Kodeks karny skarbowy

  przedmiotu właściwemu organowi do odrębnego postępowania. Przepisy wstępne Rozdział 1 Art. 16. § 1. Nie podlega karze za przestępstwo skarbowe lub wykroczenie skarbowe (...)

 • Jak zostać pracownikiem ochrony?

  pracownik ochrony:  zostanie skazany prawomocnym orzeczeniem za przestępstwo umyślne albo utraci:  obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innego państwa członkowskiego (...)

 • Porada prawna na temat oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks karny

  ;§ 1 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego.  Art. 47. § 1. W razie skazania sprawcy za umyślne przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu albo za (...)

 • Kodeks Karny - Część Ogólna, Rozdziały I-XV

  , a także za doznaną krzywdę. Art. 47. § 1. W razie skazania sprawcy za umyślne przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu albo za inne przestępstwo umyślne, (...)

 • Kto może przybyć do Polski w ramach repatriacji?

  prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; utraty zdolności do czynności prawnych; pozbawienia praw (...)

 • Jak uzyskać licencję syndyka?

  ubezwłasnowolnienie, i ustanowiono dla niej doradcę tymczasowego; przeciwko niej jest prowadzone postępowanie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne (...)

 • Kto może świadczyć usługi detektywistyczne?

  , nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; nie została zwolniona dyscyplinarnie z Policji, (...)

 • Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

  ; prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; rażącego naruszenia przepisów ustaw w związku z pełnieniem funkcji (...)

 • Kodeks wyborczy

  umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;  2) wobec której wydano prawomocne orzeczenie sądu stwierdzające utratę prawa wybieralności, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Oświadczenie o niekaralności

  Witam, kandydowałem na stanowisko w służbie cywilnej i wymagane było oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej (...)

 • Czy pójdę siedzieć???

  Wtam wszystkich i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu (...)

 • odwieszenie wyroku i nowa grzywna

  Hello, czy sąd zawsze odwiesza karę pozbawienia wolności z zawieszeniu? Czy ma takie coś miejsce tylko, jeżeli w kolejnym wyroku również orzeczono (...)

 • Jaki to rodzaj przestępstwa?

  Witam czy posiadanie i handel narkotykami zalicza sie do tych przestepstw? -nie byli skazani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przeciwko (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane