Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • System monitorowania drogowego przewozu towarów

  tego obowiązku w terminie 30 dni od daty kontroli. Jeśli w trakcie kontroli przewozu towarów: ujawniono niedokonanie zgłoszenia bądź nie zostanie przedstawiony przez kierującego numer referencyjny

 • Biura informacji gospodarczej - sposób na nierzetelnych kontrahentów

  żądającym:jeśli jest osobą prawną jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej: oznaczenie, siedziba i adres, numer identyfikacji podatkowej i numer REGON,jeśli jest osoba fizyczna (...)

 • E-składka w 2018 r.

  , numer deklaracji, miesiąca za który opłacane są składki, numeru decyzji/umowy/tytułu wykonawczego - brak wpłat niezidentyfikowanych z kontem płatnika. Wpisujesz na przelewie tylko Numer

 • Porada prawna na temat numer

  Nie szukaj dłużej informacji na temat numer, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rejestracja VAT w handlu wewnątrzwspólnotowym

  innych transakcji. Pomimo tego, że Pan Wiśniewski posiada numer VAT-UE, numer ten został nadany jednie dla nabyć towarów. Pan Wiśniewski zamierza dokonywać również dostaw towarów do innych (...)

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  , idź do szkoły jazdy i zapisz się na kurs praktyczny. Weź ze sobą numer PKK. c) Weź udział w kursie praktycznym. d) Zapisz się na egzamin praktyczny w WORD-zie. Weź ze sobą numer (...)

 • Co jeśli sprawca wypadku nie ma polisy OC?

  nadany, numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość lub nazwę, adres siedziby i numer REGON ubezpieczonego,3) cechy identyfikujące dokument potwierdzający (...)

 • Czego można się dowiedzieć z rejestru pośredników ubezpieczeniowych?

  ten numer nie został nadany, numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, miejsce zamieszkania, siedzibę i adres, numer w ewidencji

 • Jak uzyskać zasiłek macierzyński?

  macierzyńskiego za pozostały okres, zawierające imię, nazwisko i numer PESEL ojca dziecka albo serię i numer dokumentu stwierdzającego tożsamość, jeżeli nie nadano numeru PESEL, zaświadczenie (...)

 • Kierujący pojazdami

  - serię, numer i nazwę dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz nazwę państwa, które wydało ten dokument, d) adres zamieszkania, e) zakres ukończonego kursu, f) imię i nazwisko odpowiednio

 • PESEL - czyli Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności

  rejestrze PESEL i rejestrze mieszkańców, nadaje się numer identyfikacyjny Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności, który stanowi numer PESEL. Numer PESEL jest (...)

 • Jak wypełnić wniosek o wpis do ewidencji działalności gospodarczej - EDG-1?

  krajach podatkowy numer identyfikacyjnyalbo chce zgłosić numer osobistego rachunku bankowego (choć nie ma takiego obowiązku).wypełnia rubryki i pola: 01, 02, 03, 04.1 - o ile posiada numer (...)

 • Wniosek o 500+ do końca października

  ) 743 93 70 11. Pomorskie Infolinia działa od poniedziałku do piątkuw godzinach  10.00 - 14.00 Numer kontaktowy dla gmin: (58) 307 75 78 Numer kontaktowy dla powiatów: (58) 307 (...)

 • Jak korzystać z internetowej przeglądarki ksiąg wieczystych?

  numer księgi wieczystej. Jawność ksiąg wieczystych stanowi niezbędny warunek realizacji zasady rękojmi wiary publicznej ksiąg wieczystych, (określonej m.in. w art. 5 - 9 ww. ustawy), gdyż osoby (...)

 • Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach tylko do 1 marca

  . Będzie to widoczne na wydruku sprawozdania wygenerowanym przez system UZP. Do czego służy numer referencyjny nadany przez system UZP?Numer referencyjny jest nadawany automatycznie w momencie przesłania

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  dodanej, i podał ten numer oraz swój numer unijny na fakturze stwierdzającej dostawę towarów (status dostawcy i nabywcy nie ma znaczenia jedynie przy dostawie nowych środków transportu); podatnik (...)

 • Kodeks wyborczy

  , telegraficznie, telefaksem lub w formie elektronicznej. Zgłoszenie powinno zawierać nazwisko i imię (imiona), imię ojca, datę urodzenia, numer ewidencyjny PESEL, oznaczenie miejsca pobytu wyborcy za (...)

 • Europejski numer alarmowy 112 działa już we wszystkich państwach członkowskich UE

  Z każdego miejsca w Unii można już dodzwonić się do służb alarmowych, wybierając jednolity europejski numer 112. Pod numer ten można teraz dodzwonić się również z każdego telefonu (...)

 • Jak przenieść numer przy zmianie operatora?

  ;dokonuje wyboru dostawcy publicznie dostępnych usług telefonicznych przez numer dostępu, przez wybranie podczas inicjowania połączenia ciągu cyfr zawierającego numer dostępu dostawcy usług (...)

 • Jak sprawdzić swoje dane w Rejestrze Dowodów Osobistych?

  automatycznie) lub na wniosek osoby. Numer PESEL nadawany jest z urzędu w następujących sytuacjach: przez polski urząd stanu cywilnego przy sporządzaniu aktu urodzenia dla dziecka urodzonego na terytorium (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  jest numer ratunkowy. Jeżeli Twoja sprawa

 • Partie dostały już numery list wyborczych

  listy kandydatów w więcej niż w jednym okręgu wyborczym. W wyniku losowania listy komitety otrzymały następujące numery: Numer 1    -     Komitet Wyborczy Prawo (...)

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej

  do ewidencji podlegają:   1) firma przedsiębiorcy;   2) numer identyfikacji podatkowej (NIP);   3) oznaczenie miejsca zamieszkania i adresu

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  z miejscem zamieszkania (siedzibą) i adresem tej osoby,b) oznaczenie organu, który wydał zezwolenie na prowadzenie tego przedsiębiorstwa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, oraz numer i

 • Pomoc dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie

  powinien zastanawiać się — natychmiast powinien wezwać policję.  Pod jaki numer dzwonić? Numery alarmowe 112 i 997 są czynne całą dobę: 112 — to ogólny (...)

 • Wystawianie faktur

  KORYGUJĄCA"; numer kolejny i datę jej wystawienia; imiona i nazwiska lub nazwy podatnika i nabywcy towarów lub usług oraz ich adresy i numer za pomocą którego podatnik jest zidentyfikowany (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

  Witam, chciał bym prosić Państwa o zainteresowanie niezwykłą i szokującą sprawą która toczy się przed sądem w Bielsku- Białej. Sprawa była (...)

 • Legitymacja prasowa

  Mam pytanie: czy żeby wyrobić sobie legitymację prasową należy gdzieś redakcję zarejestrować w sądzie ? Prowadzę popularny serwis sportowy (internetowy) (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • Jak odnaleźć numer księgi wieczystej?

  moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane (...)

 • próba oszustwa - gwarancja

  http://forum.pclab.pl/topic/788803-Pr%C3%B3ba-oszustwaBlagam-o-pomoc/ Dzień dobry.Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Proszę o przeczytanie tego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane