Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierujący pojazdami

  0,1 kW/kg, b) motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW, c) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM; 3) kategorii A2: a) motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 (...)

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  1 motocykl o pojemności skokowej silnika do 125 cm3, mocy do 11 kW i stosunku mocy do masy własnej do 0,1 kW/kg, motocykl trójkołowy o mocy do 15 kW, pojazdy z kategorii AM, zespół (...)

 • Jak korzystać z internetowej przeglądarki ksiąg wieczystych?

  księgi wieczystej  Nowa aplikacja nie ma funkcjonalności pozwalającej powiązać dawny numer księgi wieczystej z elektronicznym numerem kw. W sytuacji braku  znajomości elektronicznego (...)

 • Porada prawna na temat numer kw po adresie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat numer kw po adresie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Numer księgi wieczystej, przeglądanie KW

  gruntów. Księgi zakłada się dla nieruchomości oznaczonej numerem, a nie dla właściciela nieruchomości. Nie są zatem oznaczone imieniem i nazwiskiem właściciela. Po adresie i nazwisku (...)

 • Jak uzyskać odpis księgi wieczystej lub zaświadczenie o zamknięciu księgi wieczystej?

  miesiące. Po tym czasie zostaną automatycznie usunięte. Po wybraniu opcji "Pobierz dokument", system przedstawi odpis księgi wieczystej. W nagłówku dokumentu przedstawiony jest 36-znakowy

 • Co zrobić, gdy nie znamy adresu dłużnika?

  odnaleźć dane o dłużniku jest Krajowy Rejestr Sądowy (KRS). Żeby jednak dowiedzieć się o adresie siedziby dłużnika lub jego oddziałów musimy znać najpierw numer KRS danego podmiotu (...)

 • Dla kogo kasy fiskalne w 2008 roku?

  to traci moc po upływie 2 miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło w pierwszym półroczu 2008 r. przekroczenie kwoty obrotów (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  stosuje się odpowiednio podczas jazdy po placu, na którym ze względu na brak wyodrębnienia jezdni i chodników ruch pieszych i pojazdów odbywa się po tej samej powierzchni.6. (...)

 • Kasy fiskalne - o czym warto pamiętać?

  końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym powstały okoliczności uzasadniające dokonanie zwrotu. Gdzie określono warunki dotyczące kas fiskalnych?Kasa rejestrująca służąca do (...)

 • Jak zaktualizować metraż mieszkania w księdze wieczystej - opinia prawna

  wieczystej. Oprócz tego po dokonaniu zakupu nowy mieszkaniec często przeprowadza remont w lokalu. Po zakupie czy po remoncie może się okazać, ze lokal jest nawet o kilka metrów kwadratowych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane