Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podwyżka abonamentu RTV

  Sprawdź o ile w przyszłym roku podrożeje oglądanie telewizji i słuchanie radia. Wiadomo już, ile przyjdzie nam płacić za abonament RTV od stycznia 2012 roku. Słuchanie radia (...)

 • Abonament RTV 2012. Będzie drożej

  ; Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl Abonament RTV 2012, abonament, opłaty, radio, telewizja, abonament za radio, abonament radio, (...)

 • Na jakich zasadach funkcjonuje e-konto?

  każdego komputera podłączonego do internetu. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 12 września 2002 r. o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. 2002 r., Nr 169, poz. 1385 ze zminami). bank, internet

 • Opinia prawna na temat nr konta bankowego za abonament rtv 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nr konta bankowego za abonament rtv 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Warunki przeprowadzania rozliczeń pieniężnych

  . Co inicjuje dokonanie rozliczenia bankowego za pomocą banku? Zazwyczaj uzasadnieniem bankowych rozliczeń pieniężnych są: łącząca bank z klientem umowa rachunku bankowego, wykonanie (...)

 • Rachunek wspólny - śmierć współposiadacza

  zawartych w regulaminie banku. Niezależnie jednak od szczegółów zapisów umowy i regulaminu bankowego po śmierci jednego ze współposiadaczy rachunku bankowego w dyspozycji (...)

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

    Ustawa o opłatach abonamentowych przewiduje, iż maksymalna miesięczna opłata za używanie odbiornika radiowego wynosi 5,94 zł, a za używanie radia i telewizji – 18,68 zł, przy czym (...)

 • Niezgodność konta z danymi adresata przelewu

  rachunku bankowego, a nie danymi osobowymi wskazanymi w przelewie, a odpowiedzialnym za właściwe oznaczenie adresata przelewu jest klient banku, który takiego przelewu dokonuje. Jeżeli tak jest (...)

 • Zmiany w rejestracji odbiorników rtv i tv. Będzie łatwiej

  rozporządzenia mają umożliwić elektroniczną rejestrację odbiorników RTV, a także uprościć, ujednolicić i przyspieszyć tę procedurę. Projekt rozporządzenia umożliwia rejestrację odbiorników (...)

 • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o indywidualnych kontach emerytalnych

  oraz z 2003 r. Nr 50, poz. 424, Nr 84 poz. 774 i Nr 124, poz. 1151);8) zakład ubezpieczeń - zakład ubezpieczeń na życie prowadzący działalność ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń (...)

 • Właściwe określenie ośrodka interesów życiowych

  uzyskuję żadnych dochodów, nie posiadam konta bankowego, nie mam żadnych zobowiązań. Rodzinę odwiedzałem początkowo kilkadziesiąt dni w roku, później stroną odwiedzającą była w zasadzie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • nr konta bankowego za abonament rtv 2011

  W celu ustalenia numeru rachunku bankowego konieczna jest znajomość indywidualnego numeru identyfikacyjnego abonenta (stanowiącego osiem ostatnich cyfr (...)

 • Nr konta bankowego za abonament rtv 2011

  Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego (...)

 • Konto abonamentu RTV na 2011 r.

  Witam, gdzie można znaleźć nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta (...)

 • gdzie można kupić prawo jazdy

  KUPIĘ PRAWKO W UK JESTEM Z MANCHESTER JEŻELI MA KTOŚ DO ZAŁATWIENIA PROSZĘ O KONTAKT I PROSZĘ NAPISZ JAK SIĘ TO ODBYWA I ILE TO KOSZTUJE TU TAJ. Kon- (...)

 • nr konta bankowego za abonament rtv 2011

  Witam, czy w tym roku zmieniają się zasady nadawania kont bankowych do przelewów za abonament? Nadal obowiązuje rejestracja na stronie poczty polskiej? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane