Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  zdasz egzamin praktyczny na prawo jazdy, WORD wyśle do Twojego urzędu informację. Odbierz prawo jazdy. Prawo jazdy będzie gotowe po 9 dniach roboczych od wysłania (...)

 • Od 2013 roku nowe kategorie prawa jazdy i wymagania wiekowe dla kierujących pojazdami

  kolei będzie karta rowerowa lub prawo jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T - w przypadku tych osób, które nie ukończyły 18 roku życia.  Nadto prawo jazdy: kategorii (...)

 • Powstają nowe kategorie praw jazdy

  , kategoria wieku na prawo jazdy AM została określona na lat 14. Nowa kategoria A2 będzie pośrednią kategorią prawa jazdy między istniejącymi już typami A1 i A. (...)

 • Porada prawna na temat nowa teoria na prawo jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nowa teoria na prawo jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Młodzi kierowcy będą nadzorowani

  mogli wyrobić prawo jazdy na większe motocykle, czyli z A1 przesiądziemy się na A2 oraz z A2 na A. Osoby, które wcześniej nie posiadały prawa jazdy A2 wsiądą (...)

 • Prawo jazdy. Zmiany w egzaminach, ale nie tylko

  teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Na egzaminie trzeba będzie wskazać prawidłową odpowiedź na pytania wyświetlane losowo w czasie rzeczywistym przez systemem komputerowy. Nie (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  ;przywiązanych łańcuchem bądź znajdujących się na ogrodzonym terenie. Musi mieć się na baczności, gdy pies na nie szczeka, warczy i pokazuje zęby, ma uszy płasko położone (...)

 • CEPiK po zmianach

  pojazdów i pozwoleń czasowych na prowadzenie pojazdu. Pozwoli to na przeprowadzenie kontroli drogowej bez konieczności angażowania przedstawicieli innych służb. Nowa baza CEPiK (...)

 • Nowe prawo jazdy na quady i motorowery

  Zamiast karty motorowerowej pojawi się nowa kategoria prawa jazdy AM. Ścigaczami będą mogły jeździć natomiast osoby, które ukończą 24 lata. Obecnie mamy dwa typy prawa jazdy (...)

 • Projekt nowelizacji Prawa o ruchu drogowym

  praktyce wykonać jazdy sprawdzającej osobiście (jako kierowca), może być tylko osobą towarzyszącą, a pojazd musi prowadzić osoba uprawniona.  Nowe przepisy pozwolą również na (...)

 • Wyższe kary za niebezpieczne wyprzedzanie

  rowerem korzystającego z drogi dla rowerów i pieszych BRAK REGULACJI 50 złotych za nieopuszczenie przez kierującego rowerem śluzy rowerowej, kiedy zaistnieje możliwość kontynuowania jazdy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane