Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Cechy notatki służbowej

  dowodową jedynie wówczas, gdy utrwalono je w formie protokołu". notatka, służbowa, adnotacja, cechy, dowód, protokół, czynność, stwierdzenie, forma, pisemna, podpis, pracownik, organ, administracja

 • Fałszywa notatka służbowa

  nieuczciwych funkcjonariuszy z CBŚ z miasta X i czego mogę żądać? Na wstępie należy wskazać, że sama notatka służbowa nie stanowi dowodu w postępowaniu karnym sądowym, jeśli nie została (...)

 • Dla kogo Wojska Obrony Terytorialnej?

  zawodowy spełnia wymagania kwalifikacyjne, dowódca jednostki przeprowadza z kandydatem rozmowę kadrową, z której jest wykonywana notatka służbowa. W przypadku pozytywnego wyniku (...)

 • Porada prawna na temat notatka służbowa wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat notatka służbowa wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odmowa podpisania wypowiedzenia przez pracownika

  owo wypowiedzenie otrzymał. Jednakże zapewniając sobie świadków tej czynności, zabezpieczyliście Państwo i ten aspekt dokonanej czynności. Tym bardziej, że została sporządzona notatka służbowa

 • Wywiad środowiskowy i ustalanie miejsca pobytu członka rodziny cudzoziemca oraz sprawdzenie lokalu cudzoziemca

  służbową. Taka notatka służbowa powinna zawierać w szczególności:  numery i daty upoważnień uprawniających do dokonania sprawdzenia lokalu;  adres lokalu podlegającego (...)

 • Kto zapłaci za upadek na śliskim chodniku?

  . Przydadzą się wtedy dowody, które pozwolą udokumentować całe zdarzenie. Pierwszym powinna być notatka służbowa, którą sporządzili strażnicy miejscy. Do pozwu możemy dołączyć (...)

 • Przywileje posłów. Co mają za darmo?

  korespondencja służbowa; - paszport dyplomatyczny - umożliwia odprawy lotniskowe i przejścia przez granice bez kontroli i kolejki; - lekarze, ratownicy medyczni i karetka w gotowości przed parlamentem. Dariusz

 • Kłopotliwy sąsiad

  prokuratury (rejonowej lub okręgowej). cisza nocna, policja, notatka służbowa

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  ustalenia niezbędne do sporządzenia wniosku o ukaranie. Notatka powinna zawierać wskazanie rodzaju czynności, czasu i miejsca oraz osób uczestniczących, a także krótki opis przebiegu (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  w art. 2 ust. 1 pkt 2, 3, 12 13, art. 2a ust. 1 art. 3 pkt 4. Inspektorom i pracownikom tym przysługuje umundurowanie służbowe i broń służbowa. 2. Osoby zatrudnione w wyodrębnionych komórkach

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  Przepisy ogólne DZIAŁ I Art. 1. Kodeks postępowania administracyjnego normuje postępowanie: 1) przed organami administracji publicznej w należących do właściwości tych organów sprawach indywidualnych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Notatka służbowa

  Witam, pracownik sporządza notatki służbowe do pracodawcy, w dwóch egzemplarzach jeden z pokwitowaniem dla siebie. Czy pracodawca może nie zezwolic (...)

 • Opinia o pracowniku.

  Co powinna zawierać służbowa opinia o pracowniku ? (olej) Od 1996 r. konstrukcja opinii o pracę została z przepisów prawa pracy usunięta. Tak więc (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane