Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Intrum. Potrzebna pomoc.

  Witam, w sierpniu br odebrałam list od firmy Intrum, o informacji dotyczącej wykupienia długu z Orange, kwota 5000 tyś. W sierpniu 2012r podpisałam (...)

 • Nota obciążeniowa z gazownictwa

  Co zrobić jeśli otrzymałam notę obciążeniową z gazownictwa i jej nie uznaję. Nota dotyczy (według nich) nielegalnego poboru gazu (tzn plomby były (...)

 • nota obciążeniowa po czterech latach od zwolnienia

  Pod koniec 2010r mąż otrzymał notę obciążeniową na 80zł z datą26.10.1010,kolejną z datą 25.11.2010 na kwotę 180zł.Obie dotyczyły opłaty (...)

 • Nota obciążeniowa - czy słusznie zostałam obciążona kosztami?

  Witam, Pracowałam w dużej ogólnopolskiej firmie, w dziale Handlu na stanowisku Kasjer - Fakturzysta. Umowa o pracę zawarta na czas określony (10 lat) (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane