Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązek ujawniania dodatkowych danych osobowych stron (PESEL, KRS, NIP) po nowelizacji kodeksu postępowania cywilnego

  tylko swojego nr PESEL lub NIP jeżeli jest osobą fizyczną lub nr KRS lub NIP jeżeli jest osobą prawną. Natomiast zgodnie z senacką poprawką obowiązek ustalenia nr PESEL lub KRS pozwanego (...)

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  stycznia 2012 roku, 75% do stycznia 2013, 80% do stycznia 2014 oraz 100% od 2005 roku. Kary za nadmierne emisjePo roku 2012 producenci samochodów, którzy nie będą spełniać (...)

 • Czy kara pieniężna za jazdę bez biletu przedawnia się?

  wszczęta dziś, zasadnym byłoby egzekwowanie kwoty roszczenia głównego oraz odsetek od niego za 3 ostatnie lata. Odsetki naliczone za okres wcześniejszy powinny być już przedawnione i (...)

 • Opinia prawna na temat nip 2 interaktywny 2012 za darmo

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nip 2 interaktywny 2012 za darmo, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wystąpienie wspólnika ze spółki cywilnej

  działalność gospodarczą. W związku z czym mamy pytania: Czy należy w jakiś sposób udokumentować wystąpienie "za darmo"? Co z remanentem likwidacyjnym kończącym działalność? Co z VAT (...)

 • Dofinansowanie pracownika w firmie.

  wynagrodzenia za każdego bezrobotnego, jeżeli refundacja obejmuje koszty poniesione za co drugi miesiąc ich zatrudnienia Jeżeli pracodawca bezpośrednio po zakończeniu prac interwencyjnych trwających (...)

 • Co można potrącić z wynagrodzenia za pracę

  z nim, potrącenie z wynagrodzenia za pracę może skutkować pracą za darmo, co pozostawałoby w sprzeczności z istotą stosunku pracy. Ryzyko takie nie dotyczy natomiast innych świadczeń, (...)

 • PIT 2012. Ulga na krew. Sprawdź, ile możesz zyskać.

  tego tytułu może sięgnąć nawet 3.250 zł (25 litrów x 130 zł).  Honorowy dawca krwi, w zależności od płci, może zatem w PIT za rok 2012 – z tytułu ulgi na krew –odliczyć

 • Zmiany danych stowarzyszenia

  adresu siedziby następuje dopiero z dniem 1 stycznia 2012 r. Co za tym idzie dopiero po zaistnieniu tej zmiany powstaje obowiązek wprowadzenia jej we właściwych rejestrach i ewidencjach. Nie oznacza

 • Gdzie sprawdzić liczbę punktów karnych?

  Informacja ustna udzielana jest za darmo. Gdy chcemy mieć potwierdzenie na papierze, to trzeba zapłacić. Za każde naruszenie przepisów drogowych kierowca może dostać od 0 do 10 (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane