Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nieznany adres pozwanego

  ustanowionego na wniosek osoby zainteresowanej przez sąd orzekający. Wyznaczenie kuratora skutkuje brakiem możliwości umorzenia postępowania. sąd, zawieszenie, pozew, adres, pozwany, powód, (...)

 • Adres zamieszkania pozwanego a zameldowanie

  adresy, jednocześnie wskazując adres zamieszkania w Poznaniu, jako miejsce doręczenia korespondencji, której często nie odbierał i w ten sposób unikał udziału w sprawie. Sąd ustalił, że (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  adres podany w rejestrze, chyba że strona wskazała inny adres dla doręczeń. Jeżeli ostatni wpisany adres został wykreślony jako niezgodny z rzeczywistym stanem rzeczy i nie zgłoszono (...)

 • Porada prawna na temat nieznany adres zamieszkania pozew

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nieznany adres zamieszkania pozew, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nieznany adres dłużnika

  ; dłużnik, adres, komornik, postępowanie

 • Alimenty od obcokrajowca

  (art. 26 kc). Z tego względu sprawa należy do jurysdykcji sądu polskiego. Właściwy jest sąd rejonowy miejsca zamieszkania uprawnionego dziecka. Dziecko reprezentuje matka. W tym celu należy złożyć (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  ;wnież z tytułu zapisu, polecenia oraz innych rozrządzeń testamentowych wytacza się wyłącznie przed sąd ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy, a jeżeli jego miejsca zamieszkania w Polsce (...)

 • Dostarczanie pism procesowych pod zły adres

  działalność gospodarczą, powinien wskazywać miejsce zamieszkania tej osoby (art. 126 § 2 w zw. z art. 187 § 1 k.p.c.). dostarczanie, adres, pisma, sąd, pisma procesowe, pozew, (...)

 • Egzekucja gdy adres dłużnika jest nieznany

  zamieszkania nie jest pod tym adresem znana, i mimo podjętych działań nie zdołano uzyskać żadnych wiadomości o miejscu pobytu dłużnika. dłużnik, wniosek egzekucyjny, komornik, adres, pobyt, (...)

 • Alimenty na dziecko. Komu i na jakich zasadach przysługują?

  alimentów żąda ustalenia, iż obowiązek alimentacyjny wygasł, winien złożyć pozew o ustalenie, że obowiązek alimentacyjny wygasł – do sądu właściwego ze względu na miejsce (...)

 • Ustalenie adresu dłużnika

  adres zamieszkania nie jest pod tym adresem znana, i mimo podjętych działań nie zdołano uzyskać żadnych wiadomości o miejscu pobytu dłużnika. egzekucja, umorzenie postępowania, wierzyciel, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • problem z byłą żoną

  Mam problem, trzy lata temu opuściła mnie żona, po jakimś czasie wniosła pozew do sadu o rozwód bez orzekania o winie. Dowiedziałem się ze ma kogoś (...)

 • meldunek

  Witam, Jestem zameldowana w mieszkaniu babci, ktora niedawno zmarla. Zostawila testament i wiekszosc majatku ( w tym wypadku mieszkanie)odziedziczyl moj (...)

 • mąż wyjechał do pracy i mnie zostawił - jak mogę starać się o rozwód?

  Witam! Jestem samotną matką, którą zostawił mąż 3 lata temu wyjeżdżając za granicę do pracy. Od dwóch lat nie daje znaku życia. Sprawa została (...)

 • pozew o alimenty

  Jak sie sformulowac wniosek o alimenty na dziecko pozamalzenskie? Jaki adres ojca dziecka podac - skoro jest zameldowany tam gdzie ja,ale bywa tu gosciem (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane