Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  podatek pobrany a niewpłacony.§ 2. Inkasent, który nie wykonał obowiązków określonych w art. 9, odpowiada za podatek pobrany a niewpłacony.§ 3. Płatnik lub inkasent odpowiada za należności (...)

 • Czy i kiedy nastąpi przedawnienie spornego zobowiązania podatkowego - opinia prawna

  jej zwrotu, który winien być przeprowadzony w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji o zmianie, uchyleniu lub stwierdzeniu nieważności decyzji (pierwotnej). podatek, zbowiązanie, podatek, postępowanie

 • Kodeks karny skarbowy

  uchylenia prawomocnego orzeczenia przedawnienie biegnie od dnia wydania orzeczenia w tym przedmiocie, chyba że karalność przestępstwa skarbowego już ustała.§ 7

 • Porada prawna na temat niezaplacony podatek przedawnienie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat niezaplacony podatek przedawnienie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie podatku od nieruchomości

  ustalającej podatek od nieruchomości) – zgodnie z art. 68 § 1 Ordynacji podatkowej zobowiązanie podatkowe powstające w wyniku doręczenia decyzji ustalającej to zobowiązanie (np. podatek (...)

 • Podatek od nieruchomości

  ) wydał decyzję ustalającą wysokość podatku. Od przedawnienia bowiem zobowiązania podatkowego należy odróżnić przedawnienie prawa do wymiaru podatku (wydania decyzji ustalającej podatek (...)

 • Przedawnienie przestępstwa skarbowego

  za zatajenie prawdy w zeznaniu za rok 2001, a za popełniony czyn grozi mu kara grzywny do 720 stawek dziennych. przestępstwo. KKS. przedawnienie. narażenie, podatek, uszczuplenie

 • Przedawnienie należności celnych

  sprawie o przestępstwo skarbowe lub wykroczenie skarbowe. należności celne, przedawnienie należności celnych, dług celny, decyzja celna

 • Zaostrzony Kodeks karny skarbowy!

  nastąpiło przedawnienie tej należności. W razie uchylenia prawomocnego orzeczenia przedawnienie biegnie od dnia wydania orzeczenia w tym przedmiocie, chyba że karalność przestępstwa skarbowego (...)

 • Przedawnienie zaleglosci podatkowej

  szczegółowych informacji o Pani sytuacji, np. poprzez usługę ZAMÓW PORADĘ. sprzedaż nieruchomości, współwłasność, przedawnienie zaległości podatkowej, zawieszenie biegu terminu przedawnienia, (...)

 • Zaległy podatek od nieruchomości

  Od działki zabudowanej własnej od października 1998 roku do Urzędu Gminy nie był płacony podatek od nieruchomości. Gmina żąda spłaty całego zadłużenia podatku wraz z odsetkami od tej daty. Podatek (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • zachowek

  Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Moj maz z pierwszego malzenstwa ma dwie corki i jest pozbawiony praw rodzicielskich . My wspolnie nie mamy potomstwa, (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)

 • polisa posagowa -problemy z odbiorem pieniędzy

  Dzień dobry, Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w odzyskaniu polisy posagowej mojej córki a mianowicie; W 1992 roku założyliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane