Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najniższa krajowa 2011: więcej o 69 zł

  zarobić? Minimalną wypłatę dla osób zatrudnionych na niepełny etat oblicza się proporcjonalnie do wymiaru ich zatrudnienia. Pracownik na połowie etatu będzie miał więc zagwarantowaną (...)

 • Świadczenie urlopowe a niepełny etat

  urlopu wypoczynkowego w odpowiednim, wskazanym wyżej, wymiarze. świadczenie urlopowe, niepełny etat, pracownik, pracodawca, świadczenie, ZFŚS, warunki wypłaty świadczenia

 • Kolejna umowa na 1/2 etatu a wymiar urlopu

  . Niepełny dzień urlopu zaokrągla się w górę do pełnego dnia. Wymiar urlopu dla pracownika zatrudnionego na cały etat, przy stażu wskazanym w pytaniu wynosi 26 dni. Zatem, wymiar (...)

 • Porada prawna na temat niepełny etat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat niepełny etat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Praca w godzinach nadliczbowych niepełnoetatowca

  , której przekroczenie uprawnia pracownika do dodatku z tytułu nadgodzin, na poziomie 8 godzin dziennie. nadgodziny, praca w godzinach nadliczbowych, pełny etat, niepełny, wymiar czasu pracy, (...)

 • Umowa na niepełny etat

  , zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy,   2) 50 % wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu. praca, umowa, czas pracy, niepełny etat

 • Czas pracy w systemie zadaniowego czasu pracy

  wynika to jasno, dlatego na potrzeby poniższej informacji prawnej zakładamy że planują Państwo zatrudnić pracownika w zadaniowym czasie pracy zarówno przy zatrudnieniu na pełny jak i niepełny (...)

 • Świadczenia z ZFŚS a niepełny etat

  podarunkowych dla pracownika zatrudnionego na niepełny etat o wartości proporcjonalnej do wielkości etatu? Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, przyznawanie (...)

 • Obliczanie wymiaru urlopu wypoczynkowego

  maksymalnego rocznego wymiaru urlopu na rok czyli 20 lub 26 dni. urlop wypoczynkowy, praca na pół etatu, niepełny etat, wymiar urlopu

 • Urlop nauczyciela dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielem z 10 letnim stażem. W marcu kończy mi się urlop macierzyński i wypoczynkowy. Po powrocie mam otrzymać niepełny etat. Czy od września mogę pójść na urlop zdrowotny? Zgodnie (...)

 • Rodzaj umowy o pracę nauczyciela

  było to po pół etatu w każdej szkole].W trzecim roku jestem zatrudniona w gimnazjum na niepełny etat i w szk.podstawowej również.Oczywiście cały czas na czas określony.Dyrektor obu szkół (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca na niepełny etat

  witam Mam problem chciałam się zapytać jaka jest różnica miedzy 1/4, a 1/2 etatu? jakie świadczenia mi się należą? Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Niepełny wymiar czasu pracy, a...

  W pewnej firmie miałem się zatrudnić na pół etatu, ale właściciel zaproponował cały (za te same pieniądze) twierdząc, że zmieniły się jakieś (...)

 • ile przysługuje mi dni urlopu???

  Witam.Sama już nie wiem ile przysługuje mi dni urlopu.Mam umowę na stałe.Pracuje po 5 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, niedziele mam wolne.Ile w takim (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane