Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Działalność nierejestrowa

  . 646). działalność nierejestrowa, nierejestrowana, działalność gospodarcza, początkujący przedsiębiorca, biznes, CEIDG, Konstytucja Biznesu, przychody, nieewidencjonowana

 • Ulga na start, preferencyjna podstawa, działalność nieewidencjonowana

  Konstytucja Biznesu przyjęta przez Sejm   ulga na start, preferencyjna podstawa składek, działalność nieewidencjonowana, Konstytucja biznesu, ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne

 • Działalność nierejestrowa w praktyce

  , CEIDG, Konstytucja Biznesu, przychody, nieewidencjonowana, przedsiębiorca, biznes, ZUS, podatek, Prawo przedsiębiorców, CEIDG, ewidencja sprzedaży

 • Porada prawna na temat nieewidencjonowana

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nieewidencjonowana, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • W jakich przypadkach nie trzeba rejestrować firmy?

  skarbowym. Można również wystąpić o interpretację.   Zob. też:  Działalność nierejestrowa Ulga na start, preferencyjna podstawa, działalność nieewidencjonowana Konstytucja (...)

 • Pewność prawa a interpretacje urzędów

  gospodarczego Ulga na start, preferencyjna podstawa, działalność nieewidencjonowana Działalność nierejestrowa Zasada rozstrzygania wątpliwości faktycznych na korzyść przedsiębiorcy Wolność (...)

 • Rachunek bankowy i koszty u ryczałtowca

  zgadzać z wystawionymi fakturami/paragonami sprzedaży (jak na zasadach ogólnych)? Czy część kosztów może być zupełnie nieewidencjonowana? Np. firma wysyła listy polecone klientom indywidualnym, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane