Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nieetyczne zachowanie się policjanta

  tylko w związku z wykonywaniem czynności służbowych, czy też odpowiada również za nieetyczne zachowanie się poza służbą np. w czasie wolnym wprowadzenie się w stan nietrzeźwości i naubliżanie (...)

 • Nieetyczne zachowanie adwokata

  kierować zażalenie? Przedstawione zachowanie adwokata stoi w jawnej sprzeczności z zasadami etyki adwokackiej. Zasady te, choć nie mają charakteru powszechnie obowiązującego prawa, obowiązują adwokatów

 • Czy orzeczenie rozwodu bez mojej winy uchroni mnie przed obowiązkiem płacenia alimentów – opinia prawna

  dnia 20 listopada 1952 r). Podobnie w wyroku Sądu Najwyższego z dnia 6 września 2000 r.  niewspółmierna w swym natężeniu i intensywności reakcja jednego z małżonków na niewłaściwe zachowanie

 • Porada prawna na temat nieetyczne zachowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nieetyczne zachowanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kontrola NIK w lubuskiem. Wszystkie szkoły z uchybieniami w kwestii BHP

  fizycznego (w czterech szkołach), ponieważ uniemożliwia to uczniom zachowanie higieny osobistej i może powodować niechęć do udziału w tego rodzaju zajęciach. Szkoły mają problemy z zapewnieniem (...)

 • Przesłanki orzeczenia separacji lub rozwodu

  , poważna choroba psychiczna, zasadnicza różnica charakterów), mogące być uznane w zależności od okoliczności za zawinione lub niezawinione (np. bezpłodność, niewłaściwe zachowanie się rodziny (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • koszta kredytu zero procent

  Zachowanie wielu banków jest nieetyczne!! Kredyty 0% to nic więcej jak oszustwo, z całą masą paragrafów napisanych drobnym druczkiem, i nagabywanie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane