Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Ustawa chroniąca dobre imię Polski uchwalona

    , zbrodnie, II wojna światowa, III Rzesza Niemiecka, obozy koncentracyjne, obóz śmierci, Żydzi, holokaust, ofiary, Holocaust, Naród Polski, Niemcy, naziści

  • Wilno i Linz: kultura przez cały rok

    , rosyjskiej i żydowskiej. Jednak społeczność żydowska została zdziesiątkowana podczas II wojny światowej, a dziedzictwo kulturowe było niszczone w czasach ZSRR.Linz liczy 200 tys. mieszkańców. Naziści

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • wybity ząb

    Witam,do sąsiadów na wakacje przyjeżdżają dwaj chłopcy z którymi nie jeden raz miałam problem 18 i 16 lat.Mam syna , który skończy 18 lat w listopadzie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane