Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Praktyka a praktyczna nauka zawodu

  zawodową prawnika. Jak wynika z powyższego przytoczone pojęcia nie są tożsame. praktyczna nauka zawodu, przyuczenie do zawodu, urząd pracy

 • Praca w gospodarstwie rolnym a emerytura

  ukończeniu 16 roku życia. emerytura, rolnik, praca w gospodarstwie, okresy składkowe i nieskładkowe, nauka

 • Szybki internet we wszystkich szkołach

  , informatyka, nauka, dzieci, uczniowie, oświata

 • Porada prawna na temat nauka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nauka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nauka zawodu młodocianego pracownika

  wynagradzania mimo tego, iż pracownica stała się już pełnoletnia – ukończyła 18 lat. pracownik, młodociany, pełnoletność, uczennica, uczeń, praktyczna, nauka, zawodu, wynagrodzenie

 • Kierujący pojazdami

  szkolenia żołnierzy na potrzeby Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz funkcjonariuszy służb podległych lub nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych. Art. 24. Nauka jazdy (...)

 • Umowa zlecenia i umowa o dzieło a ubezpieczenia społeczne

  podstawie umowy o świadczenie usług". Nauka pływania Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z 13 lutego 2013 r., sygn. III AUa 1096/12: „zawarta przez strony umowa była typową umową

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  granicy liczebności uczniów niepełnosprawnych w oddziałach specjalnych.   Na podst. informacji ze stron MEN dziennik lekcyjny, opłaty, szkoła, uczeń, dzieci, nauka, edukacja, nauczyciel

 • Ulga na dzieci w rozliczeniu PIT za 2017 rok

  kończy 25 lat. Szkoły, w których nauka uprawnia do skorzystania z ulgi  Jednym z warunków skorzystania z ulgi na pełnoletnie dziecko (do ukończenia przez nie 25. roku życia) jest (...)

 • Zwolnienie szkół jazdy z podatku VAT

  dostępny na stronach internetowych Ministra Finansów (http://www.mf.gov.pl/ ) podatek VAT, zwolnienie, szkoła jazdy, nauka jazdy, PKWiU 80

 • Obliczenie urlopu wypoczynkowego

  wypoczynkowy, obliczanie urlopu, staż pracy, nauka

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praktyczna nauka zawodu

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej (...)

 • nauka a praca

  Uczę się w szkole średniej (trzecie klasa liceum, więc tuż przed maturą). Czy mogę już podjąć pracę? Tak morest

 • nauka jazdy

  Witam chciałabym nauczyć się jeździć samochodem, mam 14 lat i chciałabym, aby mój tata uczył mnie jeździć na rzadko uczęszczanych, gdyby wszystko (...)

 • alimenty - studia zaoczne

  Jestem pełnoletni i mój brat także. Ja skończyłem w tym roku 3 letnie studia, a brat technikum. Obaj zamierzamy studiować zaocznie. Czy tata ma dalej (...)

 • alimenty od żonatego ojca dziecka na nieślubne dziecko

  Mam pytanie czy ktoś może przeszedł to? jak wygląda sprawa o alimenty na dziecko nieślubne gdy ojciec dziecka jest żonaty? jak wygląda wysokość (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane