Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Katecheza w kościele a praca nauczycielska

  . Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 14 września 1999 r., sygn. akt III AUa 410/99 za przyjęciem, iż parafialny punkt katechetyczny jest także placówką, a katecheta nauczający (...)

 • Świadczenie rehabilitacyjne

  , że świadczenie rehabilitacyjne powiązane jest z kwestią zdolności do pracy, a nie z kwestią faktycznego wyleczenie urazów związanych z wypadkiem przy pracy. Jak słusznie zauważyła (...)

 • Wysokość zasiłku wychowawczego

  wychpowawczy. Zasady jego ustalania reguluje Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie urlopów i zasiłków wychowawczych. Zgodnie z § 5 tego Rozporządzenia

 • Porada prawna na temat nauczyciel a sanatorium z zus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nauczyciel a sanatorium z zus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Składniki ustalania prawa do emerytury

  Jestem nauczycielką. Czy zwolnienia lekarskie (na siebie i dzieci) odlicza się od stażu pracy przy przejściu na wcześniejszą emeryturę? Zgodnie z art. 5 ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu

 • Niezdolność do pracy nauczyciela mianowanego

  upłynął. 8 lutego weszły w życie nowe przepisy, zgodnie z którymi stosunek pracy z nauczycielem zatrudnionym na podstawie mianowania ulega rozwiązaniu w razie czasowej niezdolności nauczyciela (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane