Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nieudana reklamacja kamery a gwarancja jakości

  gwarancji, ponieważ okres gwarancji uległ przedłużeniu o okres poprzedniej naprawy. Niestety ponowne wysłanie rzeczy do naprawy nie przyniosło efektu. Autoryzowany serwis w ogóle nie przyjął (...)

 • Remont urządzenia w lokalu mieszkalnym

  w szczególności: drobne naprawy podłóg, drzwi i okien, malowanie ścian, podłóg oraz wewnętrznej strony drzwi wejściowych, jak również drobne naprawy instalacji i urządzeń technicznych (...)

 • Ustalenie kwoty odszkodowania z tytułu wypadku

  kosztorysu naprawy doszło dopiero w dniu 18 lipca. Jednak kosztorys naprawy sporządzony przez rzeczoznawcę ubezpieczyciela jest zdaniem rzeczoznawcy ASO zbyt niski i stacja ASO odmawia dokonać (...)

 • Porada prawna na temat naprawy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat naprawy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja szkody z ubezpieczenia AC

  , to on jest zobowiązany pokryć różnicę, przy czym może dochodzić tej kwoty od zakładu ubezpieczeń jako naprawy powstałej szkody. szkoda, ubezpieczenie, likwidacja szkody, samochód, naprawa

 • Zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela – wysokość należnego odszkodowania

  kosztów celowych, ekonomicznie uzasadnionych[6]. Jeżeli koszt naprawy jest wyższy aniżeli wartość rzeczy uznaje się, iż bezzasadnym jest dokonywanie naprawy i w tym przypadku zobowiązany (...)

 • Szkoda komunikacyjna całkowita

  występuje wówczas, gdy pojazd uległ zniszczeniu w takim stopniu, że nie nadaje się do naprawy, albo gdy koszty naprawy przekroczyłyby wartość pojazdu w dniu likwidacji szkody.” Podsumowując: (...)

 • Odstąpienie od umowy przez konsumenta

  odebrał mojego ostatniego pisma poleconego. Pisemnie potwierdził, że warunkiem przyjęcia do naprawy może być tylko poniesienie przeze mnie 50% kosztów naprawy. Czy moja decyzja była słuszna? (...)

 • Moment zawarcia umowy

  pomiędzy Panami została zawarta jest umowa zlecenia wyceny naprawy samochodu. Nie doszło natomiast do umowy zlecenia naprawy samochodu. Zachowanie właściciela warsztatu należy w tym przypadku (...)

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  dział 90– 93), 36) świadczonych przez organizacje członkowskie, z wyłączeniem usług promujących komercyjne myślistwo i łowiectwo (PKWiU ex dział 94), 37) naprawy i konserwacji komputerów (...)

 • Odwołanie od decyzji

  naprawy sporządzonego przez wykonawcę naprawy jeśli ubezpieczyciel podtrzyma swoją decyzję o wypłacie tylko 1/6 kosztów naprawy? Czy po otrzymaniu decyzji dyrektora oddziału o podtrzymaniu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane