Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Adwokatura za reformą wymiaru sprawiedliwości

  , przed jakim stoi system świadczenia pomocy prawnej w Polsce - stwierdzili adwokaci. - Najpoważniejsze bariery w dostępie obywateli do wymiaru sprawiedliwości leżą poza Adwokaturą (...)

 • Szansa na polskie leki...

  , że 70% kupowanych w Polsce leków pochodzi z zagranicy. Tymczasem w Niemczech i we Francji ponad 90% leków sprzedawanych w aptekach, są lekami niemieckimi (...)

 • Nadchodzą europejskie standardy dojścia do urzędu sędziego

  w sądzie, w realiach prawdziwej sali rozpraw, w sprawach rozpoznawanych w składzie jednego sędziego. Aplikant, po odbyciu 24 miesięcy aplikacji, może zostać upoważniony przez (...)

 • Porada prawna na temat najlepsi adwokaci w polsce

  Nie szukaj dłużej informacji na temat najlepsi adwokaci w polsce, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zagraniczni prawnicy w Polsce

  najmniej 3 lat aktywnie i nieprzerwanie wykonywał stałą praktykę w zakresie prawa obowiązującego w Polsce, w tym prawa Unii Europejskiej. Od uchwały odmawiającej zwolnienia z (...)

 • Istotne zmiany w zakresie regulacji nabycia obywatelstwa polskiego poprzez uznanie

  W sierpniu weszły w życie nowe przepisy, które w sposób znaczący rozszerzają możliwości nabywania przez cudzoziemców zamieszkałych w Polsce obywatelstwa (...)

 • Bezpłatne porady prawne adwokatów w całej PolsceAdwokaci pro bono"

  Komunikat prasowy Naczelnej Rady Adwokackiej - Bezpłatne porady prawne adwokatów w całej PolsceAdwokaci pro bono" W całej Polsce w sobotę 9 maja 2009 roku (...)

 • NIK przyjrzy się kontrolom NATO

  , składów zaopatrzenia, sieci rurociągów paliwowych, itp. W Polsce realizacją inwestycji w ramach Programu zarządza MON. W tym celu stworzony został specjalny organ zarządzający: (...)

 • Ochrona polskich dzieci

  ; 300 sądów rodzinnych rozsianych po całym kraju, gdzie nie ma tłumaczy czy doświadczonych w tego typu sprawach adwokatów, a sędziowie często po raz pierwszy w życiu (...)

 • Przedawnienie roszczenia przedsiębiorcy o ustanowienie służebności przesyłu

  płynów, pary, gazu, energii elektrycznej (tzw. urządzenia przesyłowe), o których mowa w art. 49 § 1 Kodeksu cywilnego, prawem polegającym na tym, że przedsiębiorca może korzystać (...)

 • Premier wyróżnił stypendystów

  ;rych ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Dyplomy Stypendystów Prezesa Rady Ministrów odebrało na dzisiejszej uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane