Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak znaleźć dobrego prawnika?

  Administracyjnym. Takie uprawnienia przysługują m.in. doradcom podatkowym. Radcy prawni i adwokaci Radcy prawni i adwokaci, którzy zajmują się sprawami podatkowymi, rzadko będą udzielali porad, (...)

 • Na czym polega tajemnica zawodowa doradcy podatkowego?

  Prawa o notariacie, art. 6 ust. 1 Prawa o adwokaturze czy art. 3 ust. 3 ustawy o radcach prawnych). Obowiązek ten obejmuje także składanie zeznań w postępowaniu karnym oraz rozciąga się na (...)

 • Wielka strata polskiej adwokatury

  Polski. 15 lutego tego roku została powołana w skład Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego przy Ministerstwie Sprawiedliwości. Osierociła córkę. Adw. Stanisław Mikke był redaktorem naczelnym (...)

 • Porada prawna na temat najlepsi adwokaci prawa karnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat najlepsi adwokaci prawa karnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Biegły sądowy. Zbyt łatwo nim zostać

  ; sędziów którzy starają się unikać orzekania w sprawach dotyczących  przestępstw w ruchu drogowym...   PC   A to dlaczego?   MK   Dlatego, że nie mają prawa (...)

 • Zastosowanie art. 15 Kodeksu Spółek Handlowych - komentarz do wyroku sądu najwyższego III CZP 69/10

  , który wprowadza nieważność czynności prawnych sprzecznych z zasadami współżycia społecznego jak i przepisami prawa karnego penalizującymi przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu. Nauka (...)

 • Państwowe egzaminy prawnicze po nowemu?

  należących do właściwości sądów rejonowych z wyłączeniem spraw z zakresu prawa karnego, rodzinnego i opiekuńczego.  Egzamin drugiego stopnia ma zaś zastąpić dotychczasowy (...)

 • Odpowiedzialność obrońcy za przedłużenie procesu

  powinien postępować tak, aby w nieuzasadniony sposób przewlekać celowo sprawę, narażając stronę na ponoszenie kosztów postępowania. Przepisy postępowania karnego dążą do przeciwdziałania przewlekaniu (...)

 • Profesjonalny obrońca w sprawach o wykroczenia już na etapie przedsądowym

  będą świadczyć uprawnieni do obrony adwokaci lub radcy prawni. Możliwość korzystania z pomocy obrońcy na etapie czynności wyjaśniających ma istotne znaczenie z punktu widzenia realizacji prawa (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

  Po tym co mnie spotkało uważam że polskie prawo to jedna wielka kpina i bzdura. Jakiś czas temu sprzedałem książkę za 40 zł,kupujący wpłacił (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Dobry adwokat...

  Witam Poszukuję dobrego adwokat w sprawie o ustalenie opieki na dzieckiem. Bardzo proszę o podanie kontaktu do kogoś doświadczonego, sprawa prawdopodobnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane