Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie przedmioty i jakie sumy są wyłączone spod egzekucji?

  rodzinne, dodatki rodzinne, pielęgnacyjne, porodowe i dla sierot zupełnych. Jakim ograniczeniom podlega wynagrodzenie za pracę? Wynagrodzenie ze stosunku pracy, w tym odprawa emerytalna i nagroda

 • Wynagrodzenie nauczyciela

  nauczyciela wynagrodzenia zasadniczego. Wysokość dodatku funkcyjnego dla dyrektora szkoły ustala organ prowadzący szkołę, a dla nauczyciela zajmującego inne stanowisko kierownicze - dyrektor (...)

 • Świadectwo pracy a prawo do nagrody jubileuszowej

  pracownica nie otrzymała. Czy odmowa kadrowej była zasadna, jeśli tak to na jakiej podstawie prawnej? Ponadto nagroda przysługiwała od grudnia 2003 r. - w związku z tym czy w takiej sytuacji należą (...)

 • Porada prawna na temat nagroda jubileuszowa dla emeryta

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nagroda jubileuszowa dla emeryta, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie roszczenia do nagrody jubileuszowej

  potrąceniami ze strony pracodawcy. Dlatego też należy uznać, że w opisanej sytuacji możliwe jest potrącenie za pisemną zgodą pracownika. nagroda jubileuszowa, potrącenie, staż pracy

 • Moc wiążąca układu zbiorowego pracy - opinia prawna

  pracodawców, a nie dla określonej w oparciu o przyjęte kryteria grupy pracowników. Oczywiście układ może zostać zawarty wyłącznie dla określonej grupy pracowników w danym zakładzie pracy; (...)

 • Prawo do otrzymania nagrody jubileuszowej

  zawodowych nagrody jubileuszowe dla pracowników miałyby być nadal wypłacane choć w mniejszej wysokości niż miało to miejsce dotychczas. prawo, otrzymania, nagroda, jubileuszowa

 • Nagroda jubileuszowa dla pracownika

  wypłacania pracownikom nagród jubileuszowych. Dlatego też sposób wypłacania i składniki nagrody jubileuszowej powinny znaleźć się w regulaminie wynagradzania. nagroda jubileuszowa, wynagrodzenie, (...)

 • Nagroda dla pracownika samorządowego

  będzie uzależnione od gestii pracodawcy. pracownik, samorząd, premia, uznaniowa, podstawa, nagroda, jubileuszowa, maksymalne, wynagrodzenie

 • Nagroda jubileuszowa dla nauczyciela - opinia prawna

  . 1418). opinia prawna, nauczyciel, nagroda jubileuszowa

 • Ustalenie prawa do nagrody jubileuszowej

  naszych informacji prawnych dotyczących nagród jubileuszowych: Kiedy wypłacić nagrodę jubileuszową? Nagroda dla pracownika samorządowego       Rozporządzenia Rady Ministrów (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • NAGRODA JUBILEUSZOWA

  Zakład pracy w,którym pracuję wypłaca nagrodę za 15,20 i 25 lat pracy. Mnie jednak pominięto,ponieważ w dniu w,którym mijało mi 15 lat od rozpoczęcia (...)

 • Poradźcie...

  Proszę o radę... Żyłam w chorym związku - nie będę się na ten temat rozpisywała, bo to już na szczęście przeszłość. We wrześniu 98 r. odeszłam (...)

 • Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

  Dziś dostałem od pracodawcy zawiadomienie, że zgodnie z art.23 1 & 3 k.p z dniem 19.01.2003 część zakładu pracy w którym pracuję przechodzi (...)

 • ŚWIADCZENIE PRZEDEMERYTALNE A NAGRODA JUBILEUSZOWA

  Chciałbym się dowiedzieć czy okres pobierania świdczenia przedemerytalnego wliczany jest do okresu pracy za który przysługuje nagroda jubileuszowa?Nadmieniam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane