Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • 100 mln zł na wieczystą ochronę Cmentarza Żydowskiego w Warszawie

  konserwatorskich Fundacji jest największą ze wszystkich polskich organizacji pozarządowych. Cmentarz Żydowski w Warszawie, cmentarz, nagrobki, Warszawa, Żydzi

 • Warunki budowy grobowca

  ustawić nagrobki o wymiarach nie przekraczających granic powierzchni grobu. cmentarz, grób, katakumby, chowanie zmarłych, grobowiec

 • Gdzie zgłosić dewastację nagrobka?

  szczecińskiej policji. Przyznaje ona jednak, że złapanie wandala nie jest proste, ponieważ – m.in. ze względu na specyfikę materiału, z którego wykonuje się nagrobki – zazwyczaj (...)

 • Porada prawna na temat nagrobki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nagrobki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak powinny wyglądać cmentarze i groby?

  określonych. Na grobach można ustawiać nagrobki o wymiarach nieprzekraczających granic powierzchni grobu albo usypywać ziemię w postaci pagórka nad grobem.Jakie wymogi dotyczą kolumbariów (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane