Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nagranie rozmowy telefonicznej

  nagranie rozmowy bez jego zgody. Czy miałem prawo nagrać tą rozmowę bez jego zgody? Jeżeli nie, jakie grożą mi konsekwencje? Czy nagranie będzie dowodem przed sadem? Samo nagranie rozmowy (...)

 • Dokonywanie nagrań rozmowy bez zgody rozmówcy

  . kiedy nagranie miało miejsce, kto dokonał nagrania, czy nagrał całą rozmowę, czy tylko jej fragment, dlaczego nagrał tę właśnie rozmowę, czy było to nagranie przypadkowe, czy celowe, (...)

 • Jak powołać świadków?

  postępowaniu karnym nie wynika obowiązek unieważnienia dowodu, który został zdobyty w sposób nielegalny (wyrok z 26 września 2000 r., sygn. V KKN 196/98). Sąd sam oceni czy takie nagranie (...)

 • Porada prawna na temat nagranie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nagranie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Monitorowanie posesji przy użyciu kamer

  ? Nie ma w przepisach prawa zakazu monitorowania kamerą video swojego terenu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by nagranie takie posłużyło jako dowód w przypadku zarejestrowania dokonywania jakiegoś

 • Nagrania magnetofonowe jako dowód

  , proces, cywilny, dowody, dowód, taśma magnetofonowa, magnetofon, dyktafon, nagranie

 • Nagrana rozmowa jako dowód

  dowodów w sposób swobodny. Poza nagraniem danej rozmowy dowodem będą również przesłuchania osób w niej uczestniczących. nagranie rozmowy, dowody, dowód w formie nagrania, podsłuch, rozmowa kontrolowana

 • Czy dowód z nagrania może zostać użyty w postępowaniu cywilnym?

  latach zmieniało, jednakże pamiętać należy, że prawo również chroni prywatność osób nagrywanych i nie każde, potajemnie pozyskane nagranie, będzie mogło być użyte, jako dowód, (...)

 • Fałszywe oskarżenia

  od konkretnych okoliczności. W zasadzie samo nagranie swobodnej rozmowy nagrywającego z drugą osobą bez jej wiedzy nie jest sprzeczne z prawem. Bezprawne będzie natomiast nagranie na (...)

 • Dowód na udzielenie pożyczki

  zadecyduje, czy powyższe nagranie może być dopuszczone jako środek dowodowy. Zgodnie z kodeksem cywilnym, gdy wartość umowy wynosi pięćset złotych i więcej, powinna być stwierdzona pismem, jest (...)

 • Mobbing - nagranie wypowiedzi

  na działanie w obronie uzasadnionego interesu.   mobbing, pracodawca, nagranie, dyktafon, zgoda, agresja,

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nagranie rozmowy telefonicznej

  Mam watpliwości, czy nagranie prowadzonej rozmowy telefonicznej jest sprzeczne z prawem? Nagrałam taką rozmowę z osoba, która oskarżyła mnie o grożby (...)

 • Dowód w sprawie - nagranie

  Zostałam zmuszona przez męża (szantaż)do powiedzenia czegoś i zostało to przez niego nagrane na tel. komórkowy. Teraz mąż grozi mi że na rozprawie (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • groźby karalne art190kk

  mam pytanie. wczoraj w nocy mialem telefon podczas którego to grozono mi ze jezeli nie zaplace faktury to stanie sie cos zlego z moim zdrowiem. co najwazniejsze (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane