Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Grzywna za brak meldunku

  wykroczenia czy też przestępstwa. Kwota grzywny będzie również uzależniona od możliwości materialnych i finansowych skazanego. meldunek, obowiązek, meldunkowy, grzywna, kara, wykroczenie, nagana

 • Kara za złośliwe niepokojenie według kodeksu wykroczeń

  kara grzywny w wymiarze od 20 do 1 500 zł. Wymierzając grzywnę, bierze się pod uwagę dochody sprawcy, jego warunki osobiste i rodzinne, stosunki majątkowe i możliwości zarobkowe.· nagana - (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 255 - 282)

  ;Karami dyscyplinarnymi są:   1) upomnienie; 2) nagana; 3) zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w Urzędzie Patentowym; 4) zakaz pełnienia funkcji

 • Porada prawna na temat nagana

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nagana, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego

  zawodowej wobec tłumacza przysięgłego mogą być orzeczone następujące kary:   1) upomnienie;   2) nagana;   3) zawieszenie prawa wykonywania (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  wynikających z ustawy, regulaminu lub innych przepisów wydanych na jej podstawie albo ustalonego w areszcie śledczym porządku.§ 2. Kary dyscyplinarne są następujące: 1) nagana, 2) pozbawienie

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny wykonawczy. Dz. U. 1997 r., Nr 90, poz. 557 oraz Nr 160, poz.1083; Dz.U.1999 r. Nr 83, poz.931; Dz.U.2000 r. Nr 60, poz.701 i Nr 120,poz.1268; Dz.U.2001r. Nr 111, poz.1194, (...)

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  Art. 1. § 1. Postępowanie w sprawach o wykroczenia toczy się według przepisów niniejszego kodeksu. § 2. W postępowaniu, o którym mowa w § 1, przepisy Kodeksu postępowania karnego stosuje się jedynie, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kara Nagany

  Witam.Czy pracodawca nakładając karę musi wyszczegolnic rodzaj popełnionego wykroczenia w sposób konkretny tz. dokładnie za jakie przewinienie.Co (...)

 • Nagana

  Witam dostałem naganę i co teraz czy kiedyś po jakim czasie zniknie mi ona z akt? czy jest to w ogóle możlwe? z góry dziękjuję z odpowiedzi (...)

 • Skarga na urzędnika w 2011 - przewlekanie sprawy - jaka kara dla urzędnika ??

  Gdy organ wyższego stopnia stwierdzi, że zażalenie jest uzasadnione, to wyznaczy urzędowi termin na załatwienie sprawy. Ustaleni zostaną winni, którzy (...)

 • Jaka kara za łamanie przepisów BHP?!

  Witam, osoba pracująca na magazynie, nie przestrzegała przepisów BHP dotyczących wózków widłowych(wyścigi elektrycznymi wózkami). Co grozi za (...)

 • nagana - porada

  Opisze sytuacje która miała miejsce. Pracownik opuścił stanowisko pracy o 13:30 a powinien pracować do 14. Następnego dnia zgłosił się do przełożonego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane