Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  prowadzącego nadzór, wniosek o udział w kolejnym egzaminie praktycznym osoby sprawującej nadzór nad egzaminowaniem kandydatów na kierowców i kierowców. W przypadku złożenia wniosku organ (...)

 • Zgromadzenie Zakonne - nadzór pedagogiczny

  , uwag i wniosków, może zgłosić wobec nich zastrzeżenia do organu sprawującego nadzór pedagogiczny. W przypadku nieuwzględnienia zastrzeżeń przez organ sprawujący nadzór pedagogiczny, dyrektor (...)

 • Nadzór w jednostkach prokuratury

  sprawuje Prokuratura Krajowa. Tylko wyjątkowo Prokuratura sprawuje nadzór służbowy w stosunku do prokuratury rejonowej. Najczęściej koordynuje podjęty nadzór przez prokuratury apelacyjna lub (...)

 • Porada prawna na temat nadzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat nadzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uzyskiwanie przez nauczyciela kolejnych stopni awansu

  komisje dla ubiegających się o awans na stopień nauczyciela kontraktowego i mianowanego sprawuje organ sprawujący nadzór pedagogiczny, organy sprawujące nadzór pedagogiczny oraz komisje dla (...)

 • Tryb i podmioty dokonujące oceny nauczycieli

  pedagogiczny dokonuje dyrektor szkoły w porozumieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny nad szkołą.Oceny pracy nauczyciela, któremu powierzono stanowisko dyrektora szkoły, dokonuje:organ sprawujący (...)

 • Nadzór nad rynkiem finansowym

  , a od 1 stycznia 2008 r. także Komisję Nadzoru Bankowego. Nadzór nad rynkiem finansowym ma objąć jedna instytucja, podobnie jak stało się to w Niemczech, gdzie nadzór sprawuje BAFIN (Federalny (...)

 • Zmiany w samorządach prawniczych

  sprawuje nadzór nad działalnością samorządu w zakresie i formach określonych ustawą". Wprowadzenie tego przepisu ma pozwolić na jednoznaczne wskazanie, że nadzór Ministra Sprawiedliwości (...)

 • Ustawa o doświadczeniach na zwierzętach

  związku z wykonywaniem obowiązków w tych komisjach. Rozdział 7Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ustawy Art. 33. 1. Inspekcja Weterynaryjna sprawuje nadzór nad utrzymywaniem, hodowlą, prowadzeniem

 • Sejm przyjął ustawę dotyczącą izolacji sprawców najgroźniejszych przestępstw

  wobec zdrowia, życia, wolności seksualnej innych osób, nie będzie bardzo wysokie, ale jednak będzie wysokie - sąd okręgowy musi orzec nadzór prewencyjny. Sąd okręgowy orzekając nadzór (...)

 • NIK ocenił działalność spółek komunalnych

  praktyki Pozytywnie NIK oceniła organizację nadzoru właścicielskiego w Bełchatowie, którego procedury zostały wdrożone w ramach Systemu Zarządzania Jakością wg norm ISO. Nadzór nad spółkami (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • pobicie i wiek poniżej 18 lat

  Syn ma 15 lat i na zakończenie roku szkolnego brał udział w pobiciu innego chłopaka o rok młodszego od syna, był sam on i ten chłopak sam. Pobił (...)

 • fałszowanie dokumentów.

  witam, ostatnio jadąc pociągiem zostałem złapany przez konduktora na legitymacji szkolnej, która była przerobiona z rocznika 95' na 92'. legitymacja (...)

 • Garaż blaszany-formalności

  Witam! Postanowiłam na własnej posesji postawić garaż blaszany na samochód osobowy, wiem już o tym ze trzeba mieć pozwolenie, zadzwoniłam do starostwa (...)

 • Spoleczny kurator sadowy, nowe sprawy OP - opieka prawna

  Witam pracuje w sadzie od 2002 roku jako Spoleczny kurator mam pytanie, nie dawno otrzymalem po raz pierwszy nowy rodzaj sprawy Op -Opieka prawna. Mam (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane