Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks wykroczeń

  , rozpowszechnia publicznie, używa lub nosi: godło, chorągiew albo inną odznakę lub mundur, co do których został wydany zakaz, albo odznakę lub mundur organizacji prawnie nieistniejącej, (...)

 • Drobny złodziej też zostanie policjantem?

  predyspozycje do służby. Oznacza to, że sprawność fizyczna może czasem wystarczyć, by włożyć mundur. Projekt nowelizacji ustawy o Policji musi przejść jeszcze ścieżkę legislacyjną. Czekają (...)

 • Równoważnik za nieodebrany mundur

  , zawodowy żołnierz, mundur, umundurowanie, równoważnik, ekwiwalent

 • Porada prawna na temat mundur

  Nie szukaj dłużej informacji na temat mundur, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Łatwiej zostać policjantem. Przyjmą nawet złodzieja

  wymieniają ponad 100 wykroczeń, które można popełnić i nadal starać się o mundur policjanta. Czy osoby, które mają konflikt z prawem rzeczywiście będą przyjmowane do służby? – (...)

 • Najniższy od lat poziom wakatów w polskiej Policji

  , to chętnych nie brakuje. Kuszą coraz większe zarobki, lepsze warunki socjalne oraz prestiż i urok munduru.Stale rośnie liczba przyjętych osób do Policji. W 2005 roku mundur założyło ponad 3200 (...)

 • Odznaka policyjna

  przedmiotami, jako wprowadzający w błąd, może być potraktowany jako czyn nieuczciwej konkurencji lub nieuczciwa praktyka rynkowa. odznaka policyjna, mundur, policjant, funkcjonariusz publiczny

 • ZUS od munduru

  nieodpłatnie, to będzie ono podlegało ozusowaniu. mundur, leśnictwo, służba leśna, ZUS, składka, przychód,

 • Umundurowanie komornika i poborcy skarbowego

  zaopatrzenia w mundury. Umundurowanie jest koloru szarozielonego, oznaki stanowisk służbowych - koloru złotego, a obuwie - koloru brązowego. umundurowanie, mundur, mundury komorników, umundurowanie (...)

 • Kto ma prawo Cię przeszukać lub wylegitymować?

  osiągnięcia podporządkowania się wydanym poleceniom. Czy policjant zawsze musi nosić mundur? Nie ma takiego obowiązku w przypadkach, gdy policjant wykonuje czynności dochodzeniowo-śledcze. Obowiązany (...)

 • Policjanci z kamerkami...

  , mundur, policja

 • Zagraniczne służby mają legalnie działać w Polsce

  przestrzegania prawa polskiego. Będą ponadto podlegać ochronie prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy Policji. Będą mogli nosić mundur służbowy oraz okazywać legitymację służbową. Będą (...)

 • Zamień mundurek na mundur

  W najbliższych dniach, w miejscach najbardziej uczęszczanych przez warszawiaków i mieszkańców okolicznych powiatów, pojawią się plakaty zachęcające młodych ludzi do wstąpienia do służby (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • podwyżki płac dla mundurowych 2012

  Hej, kiedy wzrastają podwyżki prac dla mundurowych i o ile mają wzrosnąć? Pytam bo zastanawiam się poważnie nad tym aby nie pójść w mundur, brak (...)

 • MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

  Według ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP byłej małżonce rozwiedzionej z żołnierzem zawodowym przysługuje lokal zamienny (tzw. rozkwaterowanie). (...)

 • Ochrona sklepowa

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze (...)

 • Obowiązek służby wojskowej

  Mam problem: kończę studia i chcą mnie powołać do "służby ojczyźnie". Skończyłem technikum elektroniczne, a oni podobno potrzebują (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane