Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  , loterii pieniężnych, wideoloterii i gry telebingo stanowi monopol Państwa. 2. Wykonywanie monopolu należy do ministra właściwego do spraw Skarbu Państwa, który, w porozumieniu (...)

 • Ochrona graczy przed hazardem

  hazardowe, poker, gracz, szara strefa, internet, monopol państwa

 • Wygrałeś? Podziel się z fiskusem!

  następuje zapłata podatku.Co to są dopłaty do gier?W grach liczbowych, loteriach pieniężnych, wideoloteriach i grach telebingo stanowiących monopol państwa ustanawia się dopłaty w wysokości:25% (...)

 • Porada prawna na temat monopol państwa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat monopol państwa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w ustawie o grach losowych

  wynosić ma min. 200 000 euro.Wprowadzone są też nowe kategorie gier- wideoloterie oraz telebingo, o które rozszerzony został też monopol państwa w zakresie gier liczbowych i loterii pieniężnych. (...)

 • Konkurs internetowy a gra losowa

  pieniężnych, wideoloterii i gry telebingo stanowi monopol Państwa. Działalność w zakresie gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, gry bingo pieniężne, zakładów wzajemnych, gier (...)

 • Wniosek Rzecznika do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie korporacji zawodowych

  ;, Rzeczpospolita - 12 stycznia 2009 r. - „Monopol zaskarżony", Rzeczpospolita - 12 stycznia 2009 r. - „Prawnicy, architekci, notariusze i farmaceuci pod lupę", Gazeta Wyborcza - 10 (...)

 • Państwa unijne nie mogą ograniczać sprowadzania alkoholu

  Rosengren i in. przeciwko Riksåklagaren (Szwecja); http://curia.europa.eu ilościowe ograniczenie swobodnego przepływu towarów, zakaz przywozu napojów alkoholowych przez podmioty prywatne, monopol (...)

 • Poczta Polska straci monopol na listy?

  , nowelizacja, monopol, przesyłki

 • Ministerstwo Sprawiedliwości dąży do monopolu na rynku usług prawniczych

  www.adwokatura.pl projekt, adwokatura, adwokat, radcza prawny, korporacje prawnicze, zawody prawnicze, Ministerstwo Sprawiedliwości, monopol, rynek usług prawniczych, Naczelna Rada Adwokacka

 • Jak daleko powinna zajść standaryzacja?

  monopol dominującego przedsiębiorstwa zostanie ostatecznie uwolniona na konkurencję od 1 stycznia 2011 roku. Państwa o skomplikowanej strukturze topograficznej (duża ilość wysp, mała liczba (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane