Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Moc prawna dowodu z dokumentów

  postaci dowodu osobistego nie zastępuje prawa jazdy. Moc dowodowa dokumentu jest uzależniona od prawdziwości, bezsporności, trafności. Dokument, jak każdy dowód, podlega ocenie przez organ prowadzący

 • Umorzenie postępowania a moc prawna nakazu zapłaty

  , umorzenie postępowania, bezczynność, moc prawna, egzekucja

 • Klauzule na fakturze

  wezwaniem do zapłaty. Chętnie wprowadzilibyśmy takie klauzule na naszych fakturach. Czy takie zapisy mają moc prawną? Jak to należy zrobić, by takie zapisy miały moc prawną w wypadku braku (...)

 • Porada prawna na temat moc prawna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat moc prawna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Moc prawna wpisu w księdze wieczystej

  wieczystej, prawomocność, wpis, ksiega wieczysta, hipoteka, moc wpisu

 • Moc prawna oświadczenia złożonego w internecie

  . Czy taka procedura wystarczy, aby nadać moc prawną poszczególnych punktów regulaminu, taką, jaka zostałaby uzyskana po złożeniu fizycznego podpisu na papierze? Czy później właściciel serwisu

 • Zmiana statut związku zawodowego, a moc prawna

  Czy podjęcie uchwały o zmianie zapisów statutu związku zawodowego ma moc prawną już w momecie podjęcia takiej uchwały czy też dopiero po zarejestrowaniu tych zmian w KRS? Zgodnie z ustawą o

 • Wzięta pożyczka w parabanku-kiedy następuje przedawnienie?

  się praw lub pokwitowanie odbioru należności mają moc prawną dokumentów urzędowych oraz stanowią podstawę do dokonania wpisów w księgach wieczystych i rejestrach publicznych. 2. (...)

 • Nakaz inspektora nadzoru budowlanego

  ten nakaz a nie ma możliwości porozumienia się w tej sprawie z pozostałymi współwłaścicielami. Jaka moc prawna ma nakaz inspektora budowlanego? Zakładamy, że przedmiotowy nakaz został wydany (...)

 • Usługi na ruchomym majątku rzeczowym a miejsce opodatkowania VAT - stan prawny do 1 stycznia 2010

  Uwaga: Przepis ten stracił moc prawna z dniem 1 stycznia 2010!!!   Gdzie z reguły opodatkowane są usługi na ruchomym majątku rzeczowym?  Usługi na ruchomym majątku rzeczowym (art. (...)

 • Wstrzymanie egzekucji komorniczej alimentów

  prawna, jeśli istnieją dowody świadczące o tym, że taka umowa miała miejsce? Fakt wyjazdu żony w żaden sposób nie daje ojcu argumentu dla powództwa przeciwegzekucyjnego. Co innego jednak umowa (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane