Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki lokalowe aptek

  mieszkańców oraz na terenach wiejskich powierzchnia podstawowa była nie mniejsza niż 60 m[2]. W przypadku sporządzania produktu leczniczego homeopatycznego powierzchnia podstawowa apteki (...)

 • Udzielenie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  prowadzenia apteki, nazwę apteki, o ile nadał ją wnioskodawca, numer zezwolenia na prowadzenie apteki, termin ważności zezwolenia, jeśli wnioskodawca wystąpił o zezwolenie na czas określony, (...)

 • Obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego obrót produktami leczniczymi w zakresie dostosowania się do nowych przepisów

  kierunku farmacja, apteki ogólnodostępne w terminie do 1 października 2007 r. muszą spełnić wymogi co do powierzchni podstawowej lokalu apteki; powierzchnia podstawowa nie może (...)

 • Porada prawna na temat minimalna powierzchnia apteki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat minimalna powierzchnia apteki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Minimalna powierzchnia mieszkaniowa

  spotkać się w ustawie o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianach w Kodeksie cywilnym. Przepisy wspomnianej ustawy operują w jednym przypadku terminem powierzchnia minimalna (...)

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  - powierzchnia użytkowa; 3)  dla budowli lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, z zastrzeżeniem ust. 4-6 - wartość, o której mowa w przepisach o (...)

 • Co nowego w płatnościach bezpośrednich?

  obszarowymi, to 0,1 ha. W przypadku rolników otrzymujących wsparcie związane z produkcją do zwierząt, nie jest konieczne spełnienie wymogu powierzchniowego (minimalna wielkość gospodarstwa (...)

 • Minimalna powierzchnia działki budowlanej

  odległości powinny być zachowane pomiędzy budynkami, a granica nieruchomości. nieruchomość, powierzchnia, wielkość, minimalna, zabudowa, pozwolenie, budowlana

 • Ochrona przeciwpożarowa budynków, innych obiektów budowlanych i terenów

  możliwość jednoczesnego poboru wody na jednej kondygnacji budynku lub w jednej strefie pożarowej z:  jednego hydrantu wewnętrznego - w budynku niskim lub średniowysokim, jeżeli powierzchnia (...)

 • Procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  zakresie powierzonych im obowiązków, Pamiętaj, że: Nie można jednocześnie pełnić funkcji kierownika apteki i kierownika hurtowni farmaceutycznej, Naruszenie procedur Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (...)

 • Minimalna powierzchnia w biurze dla pracownika

  Jakie przepisy normują pracę w pomieszczeniach biurowych? Chodzi mi o możliwą liczbę pracowników na 1 metr kwadratowy w pomieszczeniu zamkniętym. Jakie są normy oraz jaka jest minimalna powierzchnia

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wielkość działki budowlanej

  Chce kupić działkę budowlaną lub rolną z możliwością zabudowy i podzielić ją na kilka mniejszych - jaka jest możliwa minimalna wielkość działki (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane