Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie na start” - nowy pomysł rządu!

  dopłat według danych z projektu dla drugiego kwartału 2018 r.  Mieszkanie na start, mieszkanie, rodzina, czynsz, dopłata, najem, pomoc mieszkaniowa, program dopłat do czynszu, (...)

 • Poland Prize – ściągamy zagraniczne talenty do Polski

  . Pozwoli to na dokonanie wstępnej selekcji i ocenę przedstawionego pomysłu (jeszcze, kiedy jego autor jest w swoim kraju) oraz rozeznanie na polskim rynku czy jest zapotrzebowanie na dany (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  "Mieszkanie dla Młodych". Pozwoli to na wykorzystanie dodatkowych 68 mln złotych na dofinansowanie zakupu mieszkań w ramach środków na 2017 rok. - "Chcemy pomóc polskim (...)

 • Porada prawna na temat mieszkanie na start

  Nie szukaj dłużej informacji na temat mieszkanie na start, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowy model upadłości zadłużonych osób prywatnych?

  rozwiązać problem zadłużenia: na ile jest to możliwe spłacić wierzycieli i dostać szansę na nowy start. Jednak teraz sądy oddalają nawet połowę wniosków o ogłoszenie upadłości (...)

 • Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  "Dobry Start" na każdego ucznia 300 złotych – tyle wynosi świadczenie „Dobry Start” dla każdego uczącego się dziecka. Rząd ustanowił program, na podstawie którego

 • Konstytucja Biznesu już niedługo...

  . Dochody z takiej działalności będą opodatkowane na zasadach ogólnych. Ulga na start to fakultatywne zwolnienie początkujących przedsiębiorców ze składek na ubezpieczenie (...)

 • Preferencyjne pożyczki dla podmiotów ekonomii społecznej

  przedsięwzięcia.   Przydatne linki:   Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego. Na podst. MRPiPS pożyczka na (...)

 • Co trzeba wiedzieć o kredycie mieszkaniowym?

  uzyskane z banku pieniądze na mieszkanie, samochód, ale może też się w ostatniej chwili rozmyślić i np. zakupić za wszystko losy na loterii. I właśnie ze względu na brak kontroli (...)

 • Premia gwarancyjna na zakup mieszkania

  jedynie od wkładów oszczędnościowych zgromadzanych na rachunku bankowym, na które została wystawiona książeczka mieszkaniowa przed 23 października 1990 r., Książeczka mieszkaniowa (...)

 • Prosta spółka akcyjna – nowa spółka dla innowacyjnego biznesu

  , można zapoznać się na stronie Rządowego Centrum Legislacji. Na świecie, w tym w Polsce, co chwila rodzą się nowe pomysły. Wśród 1,77 mln aktywnych przedsiębiorstw niefinansowych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane