Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pułapki w menu dla turysty

  to: zamiana składników w 46 lokalach, np.: droższe mięso zastępowano innym: kebab z baraniną nie zawierał ani grama baraniny, w pierogach z farszem jagnięco-wołowym było tylko (...)

 • Jakość handlowa mięsa drobiowego

  kontrola jakości, drób, przetwory mięsne, jakość handlowa, mięso drobiowe

 • IV Międzynarodowe Targi Mięso i Wędliny 2009 „Smak Polski"

  http://www.mieso.ztw.pl/ Formularz złoszeniowy (Pobierz Doc) Źródło: www.kig.pl targi, rynek mięsa i wędlin, IV Międzynarodowe Targi Mięso i Wędliny 2009, Smak Polski

 • Porada prawna na temat mięso

  Nie szukaj dłużej informacji na temat mięso, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • KE monitoruje sprawę irlandzkiej wieprzowiny

  mięso, Komisja Europejska, UE

 • Konina w Polsce. Ruszyły kontrole żywności

  informacyjnych oraz rozpoczętych kontroli jest Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno–Spożywczych. (uokik.gov.pl) UOKiK, kontrola, mięso, konina

 • UOKiK wziął pod lupę bary fast food

  zawierać? Przede wszystkim datę jego wystawienia, nazwę potrawy, jej ilość oraz zawartość głównego składnika (np. pierogi - 7 sztuk, sok - 350 ml, sałatka z kurczakiem - mięso 100 g, drink (...)

 • Wiesz, co kupujesz? UOKiK ostrzega

  informacji i ilustracji opisujących produkt, których nie było w składzie (np. nazwa i szata graficzna kiełbasy Cielaczaki sugerowały, że jest z cielęciny, jednak w składzie wymieniono mięso wieprzowe (...)

 • Jakie odpady można przekazywać podmiotom niebędącym przedsiębiorcami?

  drapieżnych innych niż zwierzęta z ogrodów zoologicznych i zwierzęta cyrkowe, zwierzyny dzikiej, której mięso nie jest przeznaczone do spożycia przez ludzi, psów z uznanej hodowli, sfor psów gończych, (...)

 • Kodeks wykroczeń

    Art. 1. § 1. Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten tylko, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary aresztu, (...)

 • Opłata recyklingowa od toreb na zakupy z tworzywa sztucznego

  na zakupy (o grubości poniżej 15 mikrometrów), tzw. zrywki służące np. do pakowania żywości luzem (np. mięso, owoce, warzywa). Poniżej podano odpowiedzi resortu środowiska i nie tylko dotyczące

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane