Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta Nauczyciela

  ukończoną szkołę artystyczną II stopnia.  Rozdział 3a Awans zawodowy nauczycieli Art. 9a. 1. Ustala się stopnie awansu zawodowego nauczycieli:  1) nauczyciel stażysta;  

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  inne świadczenia dla pracowników uczelni Art. 151. 1. Warunki wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników zatrudnionych w uczelni publicznej (...)

 • Oświata po zmianach

  ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli, poprzez uwzględnienie wśród tych kryteriów osiągnięć nauczycieli w zakresie realizacji zadań (...)

 • Porada prawna na temat men.gov.emerytura dla nauczycieli

  Nie szukaj dłużej informacji na temat men.gov.emerytura dla nauczycieli, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Reforma edukacji

  ;wek doskonalenia nauczycieli. Następnie szkolenia dla nauczycieli. Przygotowuje się również dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów pakiety informacyjne (...)

 • Jak będą finansowane zadania oświatowe?

  urlopu dla poratowania zdrowia w celu przeprowadzenia leczenia uzdrowiskowego lub rehabilitacji uzdrowiskowej. Urlopu dla poratowania zdrowia na leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację uzdrowiskową

 • Finansowanie zadań oświatowych po nowemu

  kontaktu. Możliwe będzie także korzystanie z urlopu dla poratowania zdrowia w celu przeprowadzenia leczenia uzdrowiskowego lub rehabilitacji uzdrowiskowej. Urlopu dla poratowania zdrowia na (...)

 • Wynagrodzenie nauczyciela

  i ośrodków opiekuńczych przeznaczonych dla noworodków, dzieci do lat trzech, dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób (dzieci i dorosłych) upośledzonych umysłowo, psychicznie (...)

 • Jak mają być ustalane wynagrodzenia nauczycieli?

  dla pracowników sfery budżetowej od kwoty bazowej dla nauczycieli, co z kolei uniemożliwia wprowadzenie w ustawie budżetowej odrębnej, wyższej kwoty bazowej dla nauczycieli. (...)

 • Finansowanie zadań oświatowych

  , związanych z zarządzaniem szkołą, które często muszą być wykonywane w dni wolne od zajęć. Przewidziano zmiany dotyczące udzielania nauczycielom urlopu dla poratowania zdrowia. Urlop dla (...)

 • Zmiana regulaminu wynagradzania nauczycieli - opinia prawna

  dokonania wypowiedzenia zmieniającego wobec każdego z tych nauczycieli, to jest to niezgodne z postanowieniami kodeksu pracy. Wydaje się, iż wobec zasad prawa pracy obejmujących także nauczycieli, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Podwyżki dla nauczycieli i mundurowych!

  Ustawy okołobudżetowa na 2012 rok, przewiduje wzrost pensji dla policjantów, żołnierzy i nauczycieli. Wiem że wojsko ma dostać 300zł podwyżki, (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Nauczyciele do zolnienia!

  Witam! Samorządy szukają oszczędności w wydatkach na oświatę. Dlatego wydały specjalne zarządzenia lub wytyczne (formalne lub nieformalne) dla (...)

 • Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

  Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? Minimalne stawki wynagrodzenia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane