Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • E-meldunek - czyli jak wypełnić obowiązek meldunkowy z domu?

  - odbiór osobisty w urzędzie, tradycyjna przesyłka pocztowa lub przesłana na skrzynkę ePUAP - wersja elektroniczna. E-meldunek jest kolejną, uruchomioną przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy (...)

 • Właściwość miejscowa sądu a meldunek

  - sąd miejsca zamieszkania powoda. sąd, właściwość, określenie, miejscowa, miejsca zamieszkania, meldunek

 • Sprzedaż mieszkania a meldunek innej osoby

  . sprzedaż, mieszkanie, lokator, właściciel, lokal, meldunek, ograniczenie,

 • Porada prawna na temat meldunek

  Nie szukaj dłużej informacji na temat meldunek, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zameldowanie innej osoby w mieszkaniu a postępowanie egzekucyjne z nieruchomości dłużnika

  mieszkanie, które faktycznie dłużnik zamieszkuje. meldunek, egzekucja, komornik, nieruchomość, zamieszkiwanie, dłużnik, wierzyciel, mieszkanie, władanie, ruchomość, organ,

 • Sprzedaż nieruchomości a meldunek

  konieczne będzie złożenie wniosku o usunięcie wpisów z meldunku. Prosimy o zapoznanie się z artykułem Obowiązek meldunkowy gdzie szczegółowo uregulowane sa te kwestie. meldunek, sprzedaż

 • Obowiązek meldunkowy ludności - ewidencja

  mieszkaniu na pobyt stały. stały, czasowy, meldunek, obowiązek, pobyt

 • Wymeldowanie współmażonka

  opuszczeniu lokalu, dlatego główny najemca nie może wymeldować osoby, która przebywa w lokalu. meldunek, wymeldowanie, obowiązek meldunkowy, najemca, decyzja

 • Kupno działki budowlanej

  się z brytyjskimi organami podatkowymi lub brytyjskim doradcą podatkowym. rezydencja podatkowa, nieruchomość, kupno, meldunek, rozliczenie roczne

 • Odwołanie od decyzji meldunkowej

  terminie czternastu dni od dnia doręczenia decyzji stronie, a gdy decyzja została ogłoszona ustnie - od dnia jej ogłoszenia stronie. Odwołanie wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami. meldunek, (...)

 • Zameldowanie na pobyt stały

  realizacji obowiązku meldunkowegoznajdującym się na stronach naszego serwisu. Prosimy także o zaznajomienie się z wzorem Wniosku o zameldowanie na pobyt stały zameldowanie, pobyt, stały, obowiązek, meldunek

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • prawa do lokalu zakladoego

  Witam , opisze moja sytucje, w roku 1986 moja mama i ja dostalismy meldunek staly od zakladu panstwowego Polfa, moja mama dostala pismo ze meldunek dostajemy (...)

 • GMINA NIE CHCE MNIE ZAMELDOWAC NA STAŁE U BABCI !

  Moja babcia posiada mieszkanie komunalne ,ale będące w dyspozycji MSW. Msw nie daje zgody na meldunek stały,więc jestem zameldowana od roku tymszasowo (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • meldunek

  Witam, Jestem zameldowana w mieszkaniu babci, ktora niedawno zmarla. Zostawila testament i wiekszosc majatku ( w tym wypadku mieszkanie)odziedziczyl moj (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane