Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • System Dozoru Elektronicznego - Informacje na temat przetargu

  umowy.Zakres prac w etapach:etap I - utworzenie i uruchomienie Centrali Monitorowania SDE wraz z ośrodkiem zapasowym oraz przygotowanie systemu do wykonywania kary dla max. 500 skazanych;etap II - eksploatacja

 • Max Lokata” wprowadzała w błąd

  Konkurencji i Konsumentów.  Źródło: www.uokik.gov.pl Max Lokata, PKO BP, wprowadzenie w błąd, konsument, kampania reklamowa, UOKiK

 • Prawa i obowiązki nauczycieli akademickich

  równorzędnych min.300, max. 540 godzin obliczeniowych rocznie ustala senat uczelni. Pensum może być również wykonywane poza uczelnią, a w szczególności w szkole ponadpodstawowej, na zasadach określonych (...)

 • Porada prawna na temat max

  Nie szukaj dłużej informacji na temat max, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy PKO BP naruszył prawo?

  Max Lokata, bank, usługi bankowe, lokaty terminowe, PKO BP, kampania reklamowa, postępowanie w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów

 • Przywrócenie do pracy a składki ZUS

  jedynie okres, za jaki pracownik otrzymał wynagrodzenie (max. 3 miesiące). Okres pozostawania bez pracy, za który nie przyznano pracownikowi wynagrodzenia nie zostanie oznaczony w świadectwie pracy

 • Rejestracja jachtów prosta, szybka, tania i przez Internet

  pokładzie i max. siłę wiatru oraz wysokość fali, przy których można żeglować). Pozostałe dane (w tym podawane dobrowolnie dla wygody odbiorców, jak np. numer telefonu w sytuacjach

 • Długi weekend bez opłat na A1. Aż trzy dni

  , 3 i 4 będzie to max. 71 zł, natomiast dla kategorii 5 stawka wynosi max. 298,90 zł. Opis kategorii pojazdów jest dostępny na stronie www.a1.com.pl w zakładce opłaty/klasyfikacja pojazdów. (...)

 • Same cięcia budżetowe nie wystarczą

  regionalnym, wyznaczenie precyzyjnych terminów dla poszczególnych etapów konkursu: ocena formalna max. 14 dni (docelowo powinna być dokonywana w momencie złożenia wniosku), ocena merytoryczna max. (...)

 • Wykorzystanie fragmentów filmów

  uwzględnić odtworzenie kilku fragmentów filmów fabularnych (od kilkunastu sekund do max. 5 min). Raz opracowany program (wraz z materiałami) będzie wielokrotnie powielany i wykorzystywany przez różnych

 • PIT 2013. Tak zmieniły się ulgi podatkowe.

  przepisów prawnych rodzina z trójką dzieci mogła odliczyć od podatku max 3.336,12 zł, natomiast po wejściu w życie nowelizacji rodzina taka może odliczyć na pierwsze i drugie dziecko (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • thomas sabo Not Necessarily A Mystery

  All our replica handbags, [url=http://www.mulberryoutletstyle.co.uk]uk mulberry outlet[/url] and wallets are proudly manufactured by Chinese, in China! (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • T-Mobile nie działający blueconnect

  Witam, mam taki problem, dnia .26.09.2012 Podpisalłem umowe na internet mobilny z siecią t-mobile w salonie, juz w 1 dniu internet strasznie wolno działal, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane