Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Przepisy prawa materialnego

  O czym mówią przepisy prawa materialnego i w jakim kodeksie są one zawarte? Przepisy prawa materialnego regulują prawa i obowiązki osób fizycznych (...)

 • Jakie prawo właściwe?

  Witam wszystkich, Mam pytanie dotyczące międzynarodowej umowy sprzedaży. Znajomy jest przedsiębiorcą, ostatnio ma problem z kontrahentem z zagranicy. (...)

 • Ponowny wyrok nakazowy w sprawie prowadzenia roweru pod wpływem alkoholu

  Witam, W październiku ubiegłego roku zostałem zatrzymany przez policję za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu (obecność 0,3mg/l). Następnie podczas (...)

 • Leczenie alkoholika

  Witam, Mam w domu osobę uzależnioną od alkoholu. Moja mam pije juz około 6 lat. Powodując przy tym rozkład rodziny (mieszkamy z siostrą mamy jej (...)

 • zaprzeczenie ojcostwa / sprawa rodzinna pomocy!!!!!!!!!!!

  Mam 25 lat, kilka dni temu dowiedziałem się że mam przyrodnią siostrę... Jestem w ogromnym szoku, że tak późno to wyszło na jaw, że wogóle mam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane