Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi

  rodziców. Ruszył "Maluch+" 2018 Trwa nabór wniosków do Programu "Maluch+" 2018. Gmina, w której nie ma zlobka/klubu malucha, ma gwarancję otrzymania 80% inwestycji. „MALUCH

 • Maluchy na uczelni

  Bydgoszczy.  - "Program „Maluch+” powoduje, że dzieci mają bardzo dobrą opiekę, a rodzice mogą spokojnie brać udział w zajęciach lub pracować. Dlatego też zachęcamy podmioty mogące (...)

 • Łatwiej o żłobki...

  , MALUCH+, opieka nad dziećmi, dzieci, żłobek, klub dziecięcy, rodzice, maluchy, posiłki, stołówka, najmłodsi, opiekun

 • Porada prawna na temat maluch

  Nie szukaj dłużej informacji na temat maluch , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ile wyniosą świadczenia rodzinne od 1 listopada 2018 r.?

  ramach programu „Maluch+” przeznaczył w 2018 roku aż 450 mln złotych rocznie na miejsca opieki dla najmłodszych. To trzy razy więcej niż w poprzedniej edycji programu.  Co więcej

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  sytuacji, gdy nie spełnia kryteriów określonych w przyjętej przez radę gminy uchwale. Ponadto prowadzący żłobki mogą korystać z dofinanowań ze środków unijnych i z rządowego programu "Maluch

 • Przyjęcie spadku a długi zmarłego

  obciążone hipoteką na rzecz banku. Poza tym nic więcej, chyba, że majątek to trochę starych mebli i maluch w rozsypce. Moi rodzice przeinwestowali w w/w dom i żyli w trudnych warunkach finansowych. (...)

 • Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

  . Szczególną uwagę zwracała na sznurki, bo to one stwarzają największe zagrożenia. Na przykład gdy są umieszczone przy szyi, maluch może się nimi udusić. Z kolei zbyt długie sznurki mogą (...)

 • Większe wsparcie dla żłobków. Zobacz, co obiecał minister

  programu Maluch, którego celem jest wspieranie gmin w tworzeniu miejsc opieki dla dziećmi do trzech lat, powinna odbywać się na nowych zasadach. Opiekunów dziennych będą mogły zatrudniać nie (...)

 • Żłobki to nie wszystko. Jest alternatywa

  dziennie. Gdy rodzice dopłacą, to maluch zostanie tam dłużej. W przypadku klubów opieka może trwać dziennie do 5 godzin – bez możliwości płatnego przedłużenia. Na jednego opiekuna (...)

 • Za co płacić w publicznym przedszkolu?

  Opłaty za naukę i opiekę nad dzieckiem w państwowym przedszkolu mogą być pobierane wtedy, gdy maluch pozostaje w nim więcej niż 5 godzin dziennie. Wynika tak z projektu nowelizacji ustawy o systemie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane