Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nabycie samochodu firmowego a podatek VAT - przed i po nowelizacji

  . 2.970 zł (5.940 zł x 50%). Z każdej następnej faktury podatnik może odliczyć kwotę 275 zł (550 zł x 50%). Połowę podatku VAT będzie można odliczać jednak tylko do 7 faktury, gdyż wówczas (...)

 • Kto może odliczyć ulgę rehabilitacyjną?

  życia, na potrzeby związane z koniecznym przewozem na niezbędne zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne - maksymalna kwota odliczenia w roku podatkowym wynosi 2280 zł,4. leki, jeśli lekarz specjalista (...)

 • Odliczanie podatku VAT od rat leasingowych, czynszów najmu itp. wydatków związanych z firmowym samochodem

  musi również sprawdzać, by łączna kwota odliczonego podatku nie przekroczyła kwoty 6.000 zł (wliczając w to również kwotę z pierwszej faktury w wysokości 3.080 zł).     Niestety (...)

 • Opinia prawna na temat maksymalna kwota faktury gotówkowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat maksymalna kwota faktury gotówkowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwrot wydatków za materiały budowlane - duże zmiany w 2014 roku

  . Podlega ona zaokrągleniu do pełnych złotych. W przypadku osoby fizycznej pozostającej w związku małżeńskim kwota zwrotu wydatków, obliczona w powyższy sposób dotyczy łącznie obojga

 • Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  ;re w 2009 roku ponosiły wydatki na dostęp do sieci internet, oraz są w stanie te wydatki udokumentować - mogą odliczyć takie wydatki od dochodu za 2009 rok. Maksymalna kwota jaką można odliczyć (...)

 • Uproszczenie VAT-u

  maklerskie, zarządzającego funduszami inwestycyjnymi, będącego agentem, zleceniobiorcą lub inną osobą świadczącą usługi o podobnym charakterze, z wyjątkiem komisu - jeżeli kwota prowizji lub (...)

 • Będzie wsparcie na innowacyjność

  motoryzacyjnym, maksymalna wielkość pomocy publicznej wynosi 30 % limitów dotyczących poszczególnych obszarów kraju, jeżeli wartość całkowitej pomocy publicznej brutto przekracza równowartość (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  można uzyskać?Maksymalna kwota udzielonego dofinansowania zależna jest od wysokości dochodów brutto przypadających na jednego członka rodziny w gospodarstwie domowym wnioskodawcy i jest (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane