Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  ofiarami stają się dzieci i młodzież. Dlatego rodzice nie powinni zezwalać dzieciom na wykonywanie niebezpiecznych prac, zwłaszcza przy użyciu maszyn rolniczych. Zadbajmy o to, żeby dzieci bawiły (...)

 • Młodzież i kultura w UE

  europejskiego obszaru edukacji Młodzież, kultura, UE, edukacja, europejska legitymacja studencka, automatyczne wzajemne uznawanie dyplomów, nauka za granicą, kompetencje językowe, student, (...)

 • Inwestujmy w młodzież!

  rządy krajowe do podjęcia regularnego dialogu z młodzieżą - która ma decydujące znaczenie dla uzupełnienia naszych starzejących się zasobów siły roboczej. Młodzież stanowi obecnie 20 proc. (...)

 • Porada prawna na temat młodzież

  Nie szukaj dłużej informacji na temat młodzież, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Młodzież w życiu publicznym

  radom osobowość prawną. Źródło: Rządowy projekt ustawy o przedstawicielstwach młodzieży i ich uczestnictwie w życiu publicznym (druk 3795). Młodzież w życiu publicznym

 • Telefon zaufania 116 111

  Fundacji Dzieci Niczyje i Polkomtel S.A., z www.uke.gov.pl   telefon zaufania, pomoc psychologiczna, dzieci, młodzież

 • Stypendia dla uchodźców

  młodzież, których rodzice ubiegają się lub ubiegali o przyznanie statusu uchodźcy w Polsce dzieci i młodzież z rodzin uchodźczych znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, (...)

 • Konkurs dla młodzieży UE "Dzieci mają prawo do ochrony"

  www.ukie.gov.pl konkurs plastyczny, Komisja Europejska, młodzież z UE, prawo, ochrona dzieci

 • Młodzież w pracy

  , przerwa, młodociany, wynagrodzenie, praca, zatrudnienie, nieletni, młodzież, nastolatek, czas pracy

 • Dowóz klientów jako koszt uzyskania przychodu

  Prowadzę dyskotekę w budynku zlokalizowanym na wiosce odległej od większego miasta 10 km. Młodzież dowożę na dyskotekę wynajętym autobusem, zaliczając mój wydatek bezpośrednio w koszty (młodzież (...)

 • Młodzież a substancje psychoaktywne

  , młodzież, substancje psychoaktywne

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane