Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wybory 2011. Sam kontroluj liczenie głosów

  elementów, które mogą łamać ciszę wyborczą. mąż zaufania, wybory, lokal wyborczy, liczenie głosów, wybory parlamentarne

 • Mój mąż oczernia mnie wśród znajomych i rodziny.

  wydatków w sprawach z oskarżenia prywatnego ustala się na kwotę 300 zł.  Mając na uwadze powyższe, może Pani starać się aby mąż odpowiedział karnie za swoje czyny. To jednak o jakim (...)

 • Rozwód i podział majątku wspólnego

  . O czym mąż sam mnie informuje. Mąż stawia mi jakieś absurdalne warunki, które musiałabym spełnić, żeby on wrócił do domu (mam nie być na niego zła za to co zrobił i robi, i traktować (...)

 • Porada prawna na temat mąż zaufania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat mąż zaufania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozwód - podział majątku wspólnego

  Na początku marca br. wyszłam za mąż, szybko jednak okazało się, że ta decyzja była pomyłką, w związku z czym kilka dni temu złożyłam pozew o rozwód. Mój mąż od początku trwania (...)

 • Alimenty dla męża po orzeczeniu separacji - opinia prawna

  istnieje, należy je jednak ocenić jako nieznaczne. alimenty, separacja, orzeczenie separacji, niedostatek, mąż, żona, rozdzielność majątkowa

 • Kodeks wyborczy

  wyborczej mają prawo być obecni, na podstawie zaświadczenia wydanego zgodnie z przepisami kodeksu, mężowie zaufania. Art. 43.  § 1. Jeżeli głosowanie przeprowadza się w ciągu dwóch (...)

 • Wspólność majątkowa małżonków nie taka zła

  chodzi o zabezpieczenie przed wierzycielem, jednak dość ryzykowne, gdy spojrzymy z perspektywy relacji małżeńskich. Wymaga bowiem ogromnego zaufania między małżonkami, a życie - jak wiemy - pisze (...)

 • Przesłanki orzeczenia separacji lub rozwodu

  małżonkami w sferze duchowej, fizycznej i gospodarczej. Wspólne pożycie polega więc na istnieniu między małżonkami łączności psychicznej oraz wzajemnych pozytywnych uczuć (miłości, szacunku, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane