Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Posrednictwo Lotto a podatek i rejestracja na kasie fiskalej

  Witam serdezcnie. Prosze o pomoc. W jaki sposob rozliczac posrednictwo w zawieraniu zakladów lotto. Klient zleca mi wyslanie kuponu lotto koszt uslugi (...)

 • Totolotek teraz już w sklepie

  Witam Państwa! Teraz już totolotek w sklepie!!! Teraz zagrasz w totka w sklepie. W podwarszawskich Markach rozpoczął się ogólnopolski eksperyment. (...)

 • Dni Próbne

  Witam. Jestem studentką i mam następujący problem. Kilka dni temu zostawiłam swoje CV w sprawie pracy w sklepie w niepełnym wymiarze godzin. Otrzymałam (...)

 • Mandat za oddalenie się od auta 2012.

  Mam pytanie. Pod moim blokiem jest przystanek autobusowy. Koło niego bank, bankomat i 2 sklepy. Bardzo często zdarza się że ktoś zatrzymuje sie pod (...)

 • boję się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Mam problem (duuży problem) związany z moją mamą. Moja mama pracowała w sklepie w którym była możliwość wysłania totolotka.Po zrobieniu raportów (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane