Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • 17 mln w Lotto. Ile zabierze ci fiskus?

  wartość przekracza 2.280 zł.  Oznacza to, że trafiając w Lotto trójkę lub czwórkę, podatku nie płacimy. Jeśli jednak poprawnie skreślimy już pięć liczb - danina będzie się (...)

 • (prawdopodobnie do archiwum)Regulamin konkursu

  Archiwum gry, loterie, promocje, lotto

 • Wygrałeś? Podziel się z fiskusem!

  wygranych w polskim LOTTO powyżej kwoty wolnej od opodatkowania pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty (art. 30 ust 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym (...)

 • Porada prawna na temat lotto

  Nie szukaj dłużej informacji na temat lotto, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Większość krajów za zniesieniem ceł antydumpingowych na buty z Chin i Wietnamu

  otworzyło na nowo podziały" - oświadczył Horst Widmann, szef federacji FESI zrzeszającej m.in. Adidasa, Nike, Pumę, Asics i Lotto. Firmy te lokują swoją produkcję w Chinach i Wietnamie, korzystając (...)

 • Zabezpieczenie przed marnotrawstwem męża

  banki, aby tylko dostać kredyt. Jest notorycznym graczem w lotto, gdzie z reguły przegrywa, i jak tylko nie ma na grę to przez całe dnie poszukuje możliwości pozyskania pieniędzy. Z konta na które (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Posrednictwo Lotto a podatek i rejestracja na kasie fiskalej

  Witam serdezcnie. Prosze o pomoc. W jaki sposob rozliczac posrednictwo w zawieraniu zakladów lotto. Klient zleca mi wyslanie kuponu lotto koszt uslugi (...)

 • Totolotek teraz już w sklepie

  Witam Państwa! Teraz już totolotek w sklepie!!! Teraz zagrasz w totka w sklepie. W podwarszawskich Markach rozpoczął się ogólnopolski eksperyment. (...)

 • Dni Próbne

  Witam. Jestem studentką i mam następujący problem. Kilka dni temu zostawiłam swoje CV w sprawie pracy w sklepie w niepełnym wymiarze godzin. Otrzymałam (...)

 • Mandat za oddalenie się od auta 2012.

  Mam pytanie. Pod moim blokiem jest przystanek autobusowy. Koło niego bank, bankomat i 2 sklepy. Bardzo często zdarza się że ktoś zatrzymuje sie pod (...)

 • boję się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Mam problem (duuży problem) związany z moją mamą. Moja mama pracowała w sklepie w którym była możliwość wysłania totolotka.Po zrobieniu raportów (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane