Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ceny usług telefonii stacjonarnej

  Analiza opłat za połączenia lokalne, międzystrefowe i międzynarodowe w telefonii stacjonarnej w 2008 roku. Niniejsza analiza powstała w celu porównania opłat za połączenia lokalne, międzystrefowe (...)

 • Zwrot za jazdy lokalne

  pracodawcy (Dz.U. 2002 nr 27 poz. 271). Miesięczny limit kilometrów na jazdy lokalne ustala pracodawca, przy czym w przypadku, gdy liczba mieszkańców w danym mieście przekracza 500 tys. osób, limit (...)

 • Samochody prywatne w jazdach lokalnych

  pracownika wydatków. Czy można rozliczyć jazdy lokalne na podstawie ewidencji przebiegu pojazdu? Czy można w jakiś inny sposób rozliczyć jazdy lokalne, aby w całości zwrócić pracownikowi (...)

 • Porada prawna na temat lokalne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat lokalne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Fundusze unijne dla firm

  , a nie dotacje. Skontaktuj się z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich. Aktualne konkursy dla firm na badania o rozwój znajdziesz w Wyszukiwarce Dotacji.O lokalne grupy działania

 • Przychody pracownika z tytułu podróży służbowych i jazd lokalnych

  , ze zm.); Ustawa z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. 2000 r., Nr 14, poz. 176, ze zm.) przychody, pracownik, podróże służbowe, jazdy lokalne

 • Jakim prawem działa samorząd terytorialny?

  regulowania spraw lokalnych) - to powinno być rozwinięte w ustawie; ustawy szczegółowo określają działalność samorządu i regulują sprawy lokalne - są to kazuistyczne przepisy. Ustawodawca (...)

 • Ryczałt samochodowy

  , ustalił pracodawca na 500 km. Jazdy lokalne to jazdy w danej gminie lub mieście, w których pracownik jest zatrudniony. Gminą tą jest gmina Ząbki. Oświadczenie to powinno zawierać dane dotyczące (...)

 • O podziale pieniędzy na drogi lokalne nie będzie już decydował resort infrastruktury

  Monika Wielichowska. Sejm skierował projekt do Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej w celu rozpatrzenia. Źródło: sejm.gov.pl budownictwo, drogowe, drogi, drogi lokalne

 • NIK sprawdzi stan polskich dróg

  skorzystają z wiedzy, jaką podzielili się z nami eksperci. (nik.gov.pl) drogi lokalne, bezpieczeństwo na drogach, NIK

 • Projekt zmian w ustawie o podatkach i opłatach lokalnych

  ). podatki i opłaty lokalne, targowisko, opłata targowa, rynek hurtowy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane