Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

    Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

  • Eksmisja jak ją wprowadzić w życie?

    Od kilku lat moi rodzice są po rozwodzie.Mieszkamy w małym małym domu.W raz z rodzeństwem(6 osób)zajmujemy pokój i kuchnie ,tatuś mieszka w tym (...)

  • Lokal socjalny i komunalny

    Witam, złożyłam wniosek o lokal socjalny i jestem na liście oczekujących, ale interesuje mnie ile mogę czekać na taki lokal? Czy szybciej otrzymałabym (...)

  • przysługuje mi lokal socjalny ?

    witam , czy w przypadku zlicytowania przez komornika mojego prawa do lokalu, przysługuje mi jakiś lokal zastępczy socjalny?? Nie mogę przecież zostać (...)

  • lokal socjalny a meldunek?

    Witam. Mam następujące pytanie. Umowę najmu lokalu socjalnego zawiera się na czas oznaczony - mówi nam o tym art 23 pkt.1 ustawy o ochronie praw (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane