Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o dodatkach mieszkaniowych

  budynków i lokali mieszkalnych, osób zajmujących lokal mieszkalny bez tytułu prawnego i oczekujących na przysługujący im lokal zamienny lub socjalny oraz najemców i podnajemców opłacających (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  ;Mieszkanie dla młodych”: zgodnie z art. 2 pkt 3 ustawy MdM lokal mieszkalny jest rozumiany jako samodzielny lokal mieszkalny w rozumieniu art. 2 ust. 2 zdanie pierwsze ustawy (...)

 • Zwrot bonifikaty na lokal mieszkalny

  osoby swój udział w lokalu mieszkalnym. Drugi z partnerów będący właścicielem całego lokalu mieszkalnego zamierza sprzedać lokal mieszkalny i w okresie 12 m-cy nabyć inny lokal mieszkalny (...)

 • Porada prawna na temat lokal mieszkalny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat lokal mieszkalny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwrot wydatków za materiały budowlane - duże zmiany w 2014 roku

  dom jednorodzinny,- właścicielem lub współwłaścicielem budynku, jeżeli jego udział w przypadku zniesienia współwłasności obejmowałby co najmniej jeden lokal mieszkalny - (...)

 • Sprzedaż lokalu z zasobu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej

  budownictwa społecznego oraz Zgodnie z art. 56 z.S.Z.R.P. prawo do nabycia lokalu mieszkalnego, innego niż kwatera i kwatera internatowa, przysługuje osobom zajmującym ten lokal mieszkalny na (...)

 • Podział lokalu spółdzielczego na dwa lokale – opinia prawna

  Stan faktyczny Proszę o wszystkie informacje związane z podziałem lokalu mieszkalnego na dwa odrębne lokale. Lokal mieszkalny, do którego właściciel posiada spółdzielcze własnościowe prawo (...)

 • Ulgi podatkowe a sprzedaż lokalu mieszkalnego

  z mieszkalnego na użytkowy albo przeznaczono budynek lub lokal mieszkalny na potrzeby właściciela lub współwłaściciela, lub   4)  zbyto działkę lub prawo wieczystego użytkowania (...)

 • Gruntowne zmiany w gospodarce nieruchomościami

  stanowiącej lokal mieszkalny przed upływem 5 lat, licząc od dnia pierwotnego nabycia. Do tej pory osoby, które wykupiły mieszkania od samorządu terytorialnego czy od Skarbu Państwa (...)

 • Finansowe wsparcie rodzin w nabywaniu własnego mieszkania

  współczynnika 1,3 oraz średniej arytmetycznej dwóch ostatnio ogłoszonych wartości wskaźnika); ww. lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny położone są na terytorium Rzeczypospolitej (...)

 • Będą dopłaty do oprocentowania kredytu na dom czy mieszkanie!

  2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych (średniej arytmetycznej dwóch ostatnio ogłoszonych wartości wskaźnika);  ww. lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny położone są na terytorium (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane